Kuzenimin düğününe aldım sizce nasıl kızlar güzel mi

ilaydahey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.910
459
gfgfgdd0.png

hghghuu3.png

w320.png

hgjyg1.png

w320.png

Son düzenleyen: Moderatör:
:eek: ısrarlara dayanamıycam giyicem ama yarın sabah gündüz vaktiyle çekersem daha belli olur şimdi odada karanlık ..Bişey sorucam içimi çok gösteriyo astarı var ama ince içine kombinezon gibi bişey giysem potluk yaparmı ki

:eek: ısrarlara dayanamıycam giyicem ama yarın sabah gündüz vaktiyle çekersem daha belli olur şimdi odada karanlık ..Bişey sorucam içimi çok gösteriyo astarı var ama ince içine kombinezon gibi bişey giysem potluk yaparmı ki

tamam canım ama ekle tamammı......

cok güzelmis canim ya, güle güle giy..

ama ben bir dügünde beyaz giymek istemezdim, nedense cekinirdim, nede olsa beyaz o gece gelinin rengi :)))

sana cok yakisacagindan eminim, kuzenine de simdiden mutluluklar dilerim

elbise çok güzel ama gelin dügünüyse keske baska bi renk secseydınız ben evlenırken benden baska kimse beyaz giysin istemem dogrusu :)

arkadaşım yanlış ama sanırım beyaz bir kıyafet benim bilidigim yani dügünde gelinlinde başka biri beyaz giymez ama tabi yinede senin seçimin ama elbise güzelmiş iyi günlerde giy

elbise cok guzel, yakısır da eminim....
ama beyaz gelinin rengidir
çok sevmeme ragmen bu rengi düğünlerde giymeyi düşünmezdim dogrusu CADIARZU
benim düğünümde giyilmesinden de hoşlanmazdım yasakkelime

bende şahsen hiç hoşlanmam bence hiçbir gelin hoşlanmaz ogün gelin ve damata özel bir gün tabi bu bizim fikirlerimiz düşünsene etrafta iki beyaz giyen kişi olucak

canım resmini gördüğümde beyaz gelinin hakkıdır diye düşünmüştüm yapılan yorumlarda renk üzerine keşke farklı bi renk alsaydın a.s.

elbise güzel sade ve şık
ama beyaz rengi olmamış
beyaz geline özeldir
gelin bu duruma bozulabilir
ben olsam bozulurdum yani

hoş ve sade bir elbise ama yapılan yorumlar doğru gerçektende....eski bir görgü kuralıdır bu aslında yani kimsenin uydurması falan değil....saygı icabı giyilmez denilir....
ama artık almışsın güle güle kullan....

bu modelin beyazı kalmıştı sadece benimde aklıma geldi ama bu kadarını düşünmemiştim değiştireyimmi yani ben şimdi bunu başka bi model alıcam mecburen

X