KUYRUK SÖKÜMÜ DÜŞMESİ

almillaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
2
-2
34
Herkese merhaba dün hacamat yaptırdım ve yapan kişi düşmeme bağlı kuyruk sokumumun düştüğünü ve bu durum gebe kalmayı zorlaştıracağını söyledi şüphelendim doktora gittim ve oda düşmeye bağlı hasar olduğunu ama sadece oturma simidi kullanmamı söyledi hacamat yapan kadın ise kuyruk sokumunu çeken insanların olduğunu ve en sonda üzerine yakı yakılmasını o şekilde yerine getirildiğini söyledi aranızda çekme işlemini yaptıran var mı şüpheye düştüm çok kafam karıştı ne yapmam lazım çektirsem düzelir mi yazarsanız çok sevinirim

Doktorda düşmeye bağlı bir durum var dedi hiçbir şey yok demedi ama emin olamadım biraz araştırınca gebelikle ilgili olumsuz şeyler de yazılıyor tedirgin oldum

çok tehlikeli işler. hacamat zaten uzak durulması gereken bir işlem bulaşıcı hastalık riski nedeniyle. onuda geçtim omurgadır kuyruk sokumudur buralar sinirlerin hassas olduğu yerler doktor harici dokundurtmamak lazım felce kadar gider.

Geçmiş olsun. Bende de aynı problem var
. Düşmeye bağlı kuyruk sokumum çok ağrıyor, oturup kalkmakta çok zorlanıyorum. Hamileyim de . Bende çektiren çok kişi duydum. Hepsi de ise yaradığını söyledi ama korkuyorum. Siz bir çözüm buldunuz mu. Mr flan çektirmediniz mi ?

Herkese merhaba dün hacamat yaptırdım ve yapan kişi düşmeme bağlı kuyruk sokumumun düştüğünü ve bu durum gebe kalmayı zorlaştıracağını söyledi şüphelendim doktora gittim ve oda düşmeye bağlı hasar olduğunu ama sadece oturma simidi kullanmamı söyledi hacamat yapan kadın ise kuyruk sokumunu çeken insanların olduğunu ve en sonda üzerine yakı yakılmasını o şekilde yerine getirildiğini söyledi aranızda çekme işlemini yaptıran var mı şüpheye düştüm çok kafam karıştı ne yapmam lazım çektirsem düzelir mi yazarsanız çok sevinirim
Benım tuplerım kapalıydı normal yoldan gebelık olmaz dedıler hacamat suluk denedım bayagı seans gordum sonra tuplerım acıldı bir yok boyunca denedım ama gebelık olmadı en son bir ebeye gittim aynı seylerı dedi kuyruk sokumumu cekmemız lazım dedı yaptırdım oyle abartılacak korkulacak bısey degıl
Ikı ay sonra kimyasal gebelık ucuncu ayda ıse kızıma hamıle kaldım eger ehlımı bulursanız yaptırın kesınlıkle

Benşm kuyruk sokumum düşme sonucu çıktı. Kırıldı diyen doktorda vardı. İlk acile gittiğimde acil doktoru bana namaz pozisyonunda eğil demişti muhtemelen çekecekti ama genç kızdım çekindim yaptırmadım. Yaptırsam sıkıntısını az çekerdim belki. yıllarca çektim belkide yine çıkardı bilmiyorum. Ama hamile kaldım o zaman bazı doktorlar normal doğuramazsın dediler ama normal doğurdum k.d. doktorum hiç alakası yok dedi. Ki gebe kalmaya o kemiğin hiç bi etkisi yok düşününce.

X