Küvözde bekleyen bebek için dua edermisiniz

KaPrisLiPazen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2015
7.346
30.868
36
B bayandoktor un ikizleri dünyaya biraz erken gelmişler
6 aylık ve 766 Gr doğmuş olan bebeğinin bağırsak düğümlenmesi varmış ((nec hastalığı))
Şu an ilaç tedavisi başlamışlar
Eğer cevap alınmazsa ameliyat demiş doktorlar

Rica etsem dua edermisiniz
Ayetel Kürsi
Yasin
Ya şafi
Ne okuyabilirsiniz

Ayetel Kürsi ve 150 Ya Şafi okudum.Rabbim yardımcıları olsun hayırlı şifalar versin inşallah.

B bayandoktor un ikizleri dünyaya biraz erken gelmişler
6 aylık ve 766 Gr doğmuş olan bebeğinin bağırsak düğümlenmesi varmış ((nec hastalığı))
Şu an ilaç tedavisi başlamışlar
Eğer cevap alınmazsa ameliyat demiş doktorlar

Rica etsem dua edermisiniz
Ayetel Kürsi
Yasin
Ya şafi
Ne okuyabilirsiniz
ayetel kürsi , ya şafi okudum Rabbim şifa versin inşallah

Elimden geldiğince hepsinden okumaya çalışıcam rabbimin izniyle sağsağlim daha sağlıklıca annesiyle birlikte evine gider inşallah

B bayandoktor bebeğiniz nasıl?
Okuyan herkese teşekkür ederim
Daha fazla kişiye nasıl ulaşabiliriz
Rabbim şifa bekleyen herkese şifalar versin inşallah
Teşekkür ederim. ilaç tedavisi 1-2 haftaya yanıt vermezse ameliyata alınabilirmiş
Minicik bedene ameliyat risklerini fazla doğal olarak. Dua ede ede bekliyorum işte

Hepinizden Allah razı olsun. Hiç tanımadığım insanların desteğini ;duasını almak cidden çok hoş bir şey. Kuzularım iyi şuan. Hastalık teşhisi konan kızımın ilaca yanıt verme olasılığı yüksekmiş zaten iyleşene kadar beslenmesi az olacakmış . Öteki meleğime şuan mama veriyorlar sadece. Sütüm mide kanamasına yol açıyormuş. Beni de eve yolladılar. Gidip geliyorum her gün. Ama 5 6 aya çıkamazlarmış küvezden.

Hepinizden Allah razı olsun. Hiç tanımadığım insanların desteğini ;duasını almak cidden çok hoş bir şey. Kuzularım iyi şuan. Hastalık teşhisi konan kızımın ilaca yanıt verme olasılığı yüksekmiş zaten iyleşene kadar beslenmesi az olacakmış . Öteki meleğime şuan mama veriyorlar sadece. Sütüm mide kanamasına yol açıyormuş. Beni de eve yolladılar. Gidip geliyorum her gün. Ama 5 6 aya çıkamazlarmış küvezden.
Canım.gecmis olsun hiç üzülme inşallah onlar bizden daha kuvvetli direneceklerdir önemli değil.isterse 1 yıl kalsın hastanede sağlıklı ve orada olduklarını bilmek bile yeter senin için Allah şifa versin tez zamanda kavuşursun inşallah bebeklerine

Sağlıkları yerinde olsunda canım eve 5-6 ay sonra gelsinler
Üzülme sabret geçecektir bu günlerde
Çocuklarınla çok mutlu bı hayat seni bekliyor
Rabbim şifalar versin inşallah
Her zaman yaz biz buradayız yanındayız

Geç olsun ama olsun, dualarim sizinle onlar eve geldiginde burda hep beraber sevinicez Allahın izniyle

X