küüttünk kafa olduk ( yani düştük)

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
39
şakkıdıönce küt diye birse ardından bir çığlık ve mutfaktan 1 saniye içerisinde adeta kanatlanıp uçan bir anne işte bebeğim ilk düşüşünü yaşadı eee nede olsa gelişimin bir parçası diyerek kendimi ve melih faruk efendiyi sakinleştirmeye çalıştım zavallım yerde yüzüstü debelenip duruyordu yanına yastık koymamıştı hemen gidip gelecektim ama o anı kollamış benim keltoşum:ecrin_bebek: işte düşme hikayemiz artık oğlumun dşüşü tescilli ve onaylı

canım geçmiş olsun
tıpatıp aynısı benim kızımdada olmuştu
birses ardından bir çığlık
emekliyo vaziyeti yerde yatıyodu
ve bizimki halıyada düşmemiş
sert zemindeydi
doktorunu aradım
beyin cerrahına götürün dedi götürdük
film çekildi
allahtanki temiz
kafası vurmamış dedi
yukarıda bırakmıyorum ben artık

soğolun kızlar ödüm koptu vallahi çok hareketli bir bebek az öncede ana kucağında otururken iyice kendini aaşğıya doğru kaydırmış bacakları sarkıyordu aşşağıya poposunu kaldıryor yukarı öyle öyle kaydırıyor kendini

geçmiş olsun.. benimkilerde anakucağının ucuna kadar ittire ittire geliyorlar yaklar sarkıyor bende bundan sonra yere koyacağım...

geçmiş olsun.ben de çok korkuyorum.çok şükür düşmedi henüz.ama kafasını vurduk bi kaç kere.

Allah yaşatmasın geçmiş olsun ya soğukkanlısınız gibime geldi kaydirigubbakcemile

çook geçmiş olsun walla benimki kücük ama oda poposunu kaldırıp ayaklarıyla ittiriyor kendini korkuyorum düşücek diyefisfisfis

aynı sey bızdede oldu. uyudu koltuga bıraktım. yarım saat sonra kuttt dıye bır ses ve cıglık. cok korktum once o agladı bende agladım ama her cocuk duse kalka buyur dedım..

benim oğlan da dün ilk defa düştü , ömrümden ömür gitti valla , ben ondan çok ağlamışım öyle dedi herkes , haa bide annem katıla katıla ağladı çünkü o düşürdü yavrumu :1no2:
ana kucağını sandalyeye koydu anne düşer dedim dinlemedi annem ben tutarım merak etme dedi , 15-20 dakika sonra gözümün önünde kaydı ve düştü , bide üstüne annem panik olup elindeki bardağı boşaltıverdi çocuğun üstüne senağlama Allahım kimseye yaşatmasın , hayatımın en kötü anıydı , kimseler evlat acısı çekmesin çook zormuş çook.. tüm bebeklerimizi Allah korusun

soğlun kızlar doğru benbiraz soğuk kanlıyımdır paniklemek yerine sakinleşmek gerekli o çözüm üretmeli ve bebeklerimizide sakinleştirmeliyiz onların bize ihtiyaçları var çok savunmasızlar allah hepimizinkileri korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…