kusurlu oldugumu unutuyorum bazen

burcumm25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
118
2
öle canım sıkkınmı benkı ınanclı bı ınsanım ama ıntıharı bıle dusunuyom eger yazmazsam ıcımde kalıcak zaten kahroluyorum ıcten ıce.genc kızlıgım cok zor gectı babam yurt dısındaydı annem dengesızdı bızde onların elınde buyuyen zavallılar.zavallı dıyorum cunkı o kadar bunaldımkı o kadar agladımkı allaha hep dua ettım hakkımda hayırlısı evlemekse nasıp ette kurtulayım.bırı cıktı kasıma hıc sevmedım kendını sevdırmek ıcın bıse yapmadıkı seveyım..tamam dedım sart surt koydum ama kendım bıle ınanmıyorum.dıs gorunusume konusmama vuruldu ıkı hafta ıcınde ısttettı benı ne nısanımda mutluydum ne dugunumde ıcım kan aglıyodu ama duzelır gozuyke baktım herseye..evım kaynanamlara cok yakın ve daha 2 gunluk glınken anne anne demeye basladı hos gordum ama anne kuzusu oldugunu aılesının hıc kımsenın yerıne koymayacagını yenı ogrendım.ben kımmıyım bayan hızmetcı.gecelerı ısını goren gunduz aılesının ve kendının hızmetını eden ıyı gellın.ole guleryuzluydumkı artık soldu herseyım ılgısız sevgısı olmayan buzdolabıyla hayat gecırmek.ha bıde ustune kısırım ben demısmıydım o da tuzu bıberıı.kusurluyum ya sesımı kesmem lazım hakkım yok.ama bugun gerı donebılsem bugun gıdecek yerım olsaa asla cekmem asla durmam asla..:çok üzgünüm:senağlama

Canım bugün sen fazlasıyla dolmuşsun.
Açtığın konuları okudum da :teselli:
Lütfen bu kadar karamsar olma. Ne demek "kusurluyum":kızgın:
Bunda senin ne suçun var? Zaten kısır olmasan bile böyle bir adama çocuk doğurulur mu?
Kendini topla güçlü ol.
Bak ne güzel mesleğin var elinde. Ortada çocuk da yok. Bu adamı çekmek zorunda değilsin.
Kendi hayatını kurabilirsin. Hiçbir şey için geç değil.a.s.

canım ya çok ü<üldüm sen kısırsan busenden kaynaklanan bişi değilki allahtan gelen bir durum buna kimse bişi diyemezki hayatta herşey çoluk çocuk degildirki gelelim eşine madem hiç sevmedin be gülüm nie evlendin hayatını daha çekilmez hale getirdin kurtuluş yapayım derken kendini daha derine ittin daha bunalttın bütün erkekler genelde ailelerine özelli,kle annelerine düşkün bunu bil birkere bende biraz koşturursam onlara çok iyi gelin oluyorum bazen senin gb düşünüyom bende ama sevgi olmadan hiçbişi güsel gitmez rayından çıkar birdahada yolunu tutturamazsın herşeyin başı sevgi birbirinizi sevmeniz gerekli konuşmayı bir dene eşinle sıkıntını anlat canım ona elbet bir şekilde çözüme varacaksınızdır

canım ne olur intihar falan böyle şeyleri aklına bile getirme. bunu söylemek çok kolay biliyorum ama inadına yaşamalı diye düşünüyorum. çocuk konusunda sorun eşinde de olsa insanlar suçlamak istedikten sonra sana yine bir bahane uydurup kulp takarlardı. hiç durma oralarda diyeceğim ama gidecek yerim yok demişsin. allah bu mübarek günlerde yardımcın olsun:çok üzgünüm:

ne kadar doğru bimiyorum ama derlerki kadının kısırı olmaz kusuru olur o da tedaviyle düzelir ama bu durumda sen şu anda çocuk isteme biraz daha bekle canım

Bence kısırım diye kesip atma bu zamanla nerdeyse 60 yaşındaki kadınlar bile tedaviyle anne oluyor. İkincisi de gir bir işe çalış bölece bütün gün onlara hizmetçilik yapmaktan kurtulursun. Ekonomik özgürlüğün olur.

lütfen böyle demeyin çok üzüldüm.kusurluyumda ne demek.herkesin çocuğu olmayabilir.herşey allahtan.çocuk doğuramadin die çile çekmek zorundamisin.

bak canım sana sadece şunu diyecemm
senn buu dünyaa bir dahaa gelmiyeceksinnn tamam süprizzzzz
kendini düşünürmüsün lütfenn
bir arkadaşımız demiş zaten bu adamdan çocuk doğursan ne olacak
o zaman durum daha kötüü
bence hayatına bak.. çalışıyosun işte mesleğin var
kendi ayakların üzerinde durabilirsin a.s.

Hayat bütün zorluklara rağmen öyle güzel ki! kim tam anlamıyla mutluki şu üçgünlük dünyada!hepimiz bir şekilde sınavdan geçiyoruz ve güçlü olup sabretmek zorundayız,lütfen aklına bir daha ölümü getirme sen aciz bir insan değilsin bak ne güzel mesleğinde var elinde,kısırım demişsin zamanımızda herşeyin çaresi var yeterki sabret ve iste.Gerçi böyle bir insanada evlat vermek nederece doğru olur oda düşündürücü.

canım ıyı bır doktordan netıce alıptamı kısırım dıyorsun kı
bence boyle deme tıp cok ılerledı ama boyle mutsuz olupta kendınıde yıpratma
belkı cocugunun olmaması senın ıcın daha ıyı
yanlıs anlama herkes anne olmak ıster ama hem esın hem aılen
yasadıgın ortam cok gergın ve sıkıntılı cocuk bellkı boyle ortamda buyumesı zor olacak
canım belkı senın ımtıhanın bu bılemeyız
allah yardımcın olsun..sabrını bol versın sakın uzulme uzulmek ve sıkıntı ancak ınsanı yıpradıp
saglıgını bozmaktan baska bır ıse yaramıyor

hıc kusura bakmayın arkadasım;
kımse ıcın canıma kıyamam
kımse ıcın gunaha gırecem
oyle bırıne cocuk dogurup o mutlulugu yasatmam
bence sız olaya baska acıdan bakın
allah onları bılıyorkı sıze bu kucuk saglık sorununu verdı.cocuk dogurup napacaktınız.omur boyu boynunuzu bukecek yuz yuze bakmak zorunda kalacaktınız
oncelıkle sıze kızdım kendınızı kusurlu gordugunuz ıcın.bence tek kusur sızın esınız ve aılesınde asıl kusur onların yureklerınde

uzulduuuum....kusurlu filan da degilsin sacmalama.....asil kusur asil ozur beyindedir unutma....yani asil kusurlu sana bunlari yazdiranlardaa.s.

Kusurlu olan sen değil seni bu kadar çok mutsuz edenlerdin.
Lüften kendine gel.Rabbim çok büyük. Pes etme hemen.
İntihar fikrinide kafandan at.
Lütfen.

bence bu arkasasa ne konussak faydasz..psikolojık tedavı almalı kesınlıkle...belki o şekilde kendınde calıscak ve bosanacak gücü bulur

canım herşeyde bi hayır vardır belki klasik bi cümle olcak ama cidden öyle baksana kocan ve ailesi nasıl insanlarmış Allah belki senin dahada onalra baglımlı hale gelmemen için bu saglık sorununu vermiştir ve ben kusurluyum demek ne demek yasakkelime kaç yaşında bayanlar anne oluor göröyoruz şahit oluyoruz Allahım elbet zamanı gelince sanada vericektir bi evlat :Saruboceq: aman sen isyan etme kendi hayatına bak degmeyen insanlar için üzülme meslegini yap kendine ugraşlar bul eger ben dayanamıcam dersende napalım boşanırsın unutma insan bir şeyi isterse yapar önünde hiçbir engel yoktur sende pozitif düşün ve bu bunalımdan çıkmaya çalış dünyaya bi kere geliyorsun ve kendin için geliyorsun kendi hayatını başkalarına harcama kendini düşün nefes aldıgını hisset ve biz senin her zaman yanındayız canım bunuda sakın unutma Allahım sana herşeyin hayırlısını yaşatsın ömür boyu mutlu ol bitanem :Saruboceq: :teselli:

Allahım yar ve yardımcın olsun canım
bırakma kendini
her gecenin bir gündüzü vardır.
umarım en kısa zamanda hayatında olumlu değişiklikler olur.

o kadar üzüldümki yazdıklarına içim ezildi
neden böyle yapıyor olabilir
çocuğunuz varmı

Aaaa:1shok: canım kusurluyum falan deyipte iyice kendini bunalıma sokma daha önce de bi yazı da yazmıştım benim annemin 19 yıldan sonra çocuğu olmuş gitmediği doktor hoca kalmamış ama sonun da olmuş lütfen.
Evliliği ailenizden kurtuluş olarak seçmişsiniz ama umduğunuzu bulamamışsınız
İnş. birgün siz de mutlu olursunuz çok üzüldüm inanın.:teselli:

Bence senin kusur olarak dördügün hastalıgın Allahın sana bir lutfu sana karsı ilgisiz ana kuzusu bir adama cocuk doguracaksında ne olacak kendini bu kadar kötüleme lütfen kimse içinj de intiharı falan düşünme öbur dünyanı yakarsın hakkında hayırlısı ne ise o olsun insallah a.s.

X