Salata Tarifi Kuskus salatası

EFSUNN

alamut
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
520
9
çok kolay bir tarif

Kuskusu makarna gibi haşlayıp süzün

1/2 paket kuskus
1/2 demet dereotu
Bol miktarda sarımsaklı yoğurt
1 yemek kaşığı mayonez

Kuskusu makarna gibi haşlayıp süzün. Kapta sarımsaklı yoğurt, mayonez ve dereotu ile karıştırıp servise hazırlayın

süper bir tarif. tam benlik... pratik ve de eminim çok hafif oluyor.. ayrıca kurunane yoğurt ve mayonezi karıştırarak ta hafif bir makarna sosu hazırlanabiliyor.. dereotu fikrini de çok sevdim...

Ayyy ben bunu yaptım az önce çok güzel oldu,hem hafif hem serin serin süper oldu,tadı da güzeldi,çok teşekkür ederim a.s.

ben küçük bi haşlanmış patates koydum o da güzel oldu valla ne koysanız yakışır tam yaz mevsiminde yenecek harika bi meze

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm bu tarifin içine çok az küçük küçük parçalanmış ceviz koy
çokkkkkkkkkk müthiş oluyor

kuskus salatasina haslanmis misir ve tursuda guzel yakisiyor bende cok seviyorum görüntsüde cok hos

benim arkadaşım bu tarifin içine salatalıkta dığruyor.dahada güzel oluyor.bence böylede deneyin.

biraz da pul kırmızı biber ekleyin renklenr ve tadı da güzel olur ama çok ekleyip de yanmayın

bende çok severim kuskusu ama bu ismin nerden geldigini merak etmişimdir bir bilen varmı arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…