Göz Makyajı Küsen kaşa ne yapmalı ??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

YasminB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
685
5
Arkadaşlar kaşımın arasından yanlış bir tel çektim ..
Ama çıkmıyor .. Küstü
Ne yapıcam ben ..

Arkadaşlar kaşımın arasından yanlış bir tel çektim ..
Ama çıkmıyor .. Küstü
Ne yapıcam ben ..

badem yagı sur cnm ıyı gelır ama dıkkat et diğer taraflara bulastırmamaya calış pek cunku ıstemedıgın kadar çok cıkabilir kaşların...

badem yagı sur cnm ıyı gelır ama dıkkat et diğer taraflara bulastırmamaya calış pek cunku ıstemedıgın kadar çok cıkabilir kaşların...

O kadar etkili olur diyorsunuz ..
Ooof off ya... Maffettim keşke almasaymışım hiç . daha iyiydi şekli .
Nasıl kalındı kaşım.. ilk aldırışımdan sonra gitti o kaşlar dahada gelmedi .
elimde kağıt kalem yağ listesi yapıyorum zaten
bu pztsi başlayacağım herşeyi alıp ...

Son düzenleme:
Kaşlarım orta kalınlıkta kumral oldugum için yoğun durmuyor,rengınden memnunum ama kalın ve yogun bı kas istiyorum,,,ne kadar ugrastıysam olmadı badem yagı fln yok bole bısey bende faydalı olmadı,bıcok kuaforun ve kas tasarımcının soyledıgı 2sarmısak sür'... bunu denemedım henuz (kokusundan dolayı) ama sana faydası olur dıye yazayım bense kaş kalemı kullanmaya devammmm....

Sarımsak sarımsak sarımsak her yerde sarımsak ...
Ama el mahkum ..
Yapacağım..

Selam kızlar..
Bende kaşımı küstürdüm sanırım..Önceden baya çıkardı şimdi çok azaldı..
Zaten seyrek ama dağınık bir yapısı vardı..
Sarımsağı ve Badem Yağını bende duydum..İyi geliyorsa deniim bende..:18:

Bu konuda hiç tecrübeli olan yok mu arkadaşlar şu şu şu iyi diyebilicek hiç kimse mi yok ???

Bu konuda hiç tecrübeli olan yok mu arkadaşlar şu şu şu iyi diyebilicek hiç kimse mi yok ???

bugune kadar kimden boyle bi durum duyduysam sarımsak surdugunu soyledi hep gece yatarken saarımsak ezip ovalıyorlarmıs orayı sabaha kadar da oyle duruyomus sonra yıkıyomus..

beren saatin kaşlarını bilirsiniz. benimkide öyle. alınmış kaşlar hiç hoşuma gitmiyor. alt kısımlarını kaş makasıyla kırpıyorum biraz. sonra iri bi sarımsağı 2ye bölüp kestiğim kısımlara sürüyorum hergün. kestiğim kaşlar uzuyor ve yeni kaşlar çıkıyor. onlarada aynı işlemi yapıyorum 1 ay boyunca. kaşlarım gayet hoş oluyor böylece. tavsiye ederimm.

keske vucudun dıger bolgelerındekı tuylerde bu kadar gururlu olsada ıstenmedıklerı yerde durmasalar yaaaaabendede var ve sarımsak,badem yagı vs hıc bı ıse yaramadı kas ektırmeyı dusunuyorum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…