Kuruma çizgisimii

Kurt24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
1.394
347
23
Kızlar kuruma çizgisimi bu ilk dakikalarda varla yok gibiydi markası days doctor bu şekilde öğrenen varmı aranızda

Pozitif mi kuruma mı ya valla çözemedim kuzum seninkini aynı markadan şimdi ben de yaptım böyle ne olduğu belli değil, bugün regl günümdü.

Eklentiler

• IMG_8271.jpeg
    IMG_8271.jpeg
    175 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_8270.jpeg
    IMG_8270.jpeg
    627,4 KB · Görüntüleme: 48
Pozitif mi kuruma mı ya valla çözemedim kuzum seninkini aynı markadan şimdi ben de yaptım böyle ne olduğu belli değil, bugün regl günümdü.

Canım galiba elinizde tutunca çizgi çıkıyordur ama bu test. Malasef negatif. İkinci cizgi yokki

Eklentiler

• 1000091609.jpg
    1000091609.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 58
ilk dakikada çıktıysa kuruduktan sonra daha belirgin oluyor ama dünkü test mi bu yeni mi çok beklettin ozaman
8 saniye bekletim bugğn yaptım çok fazla bel ağrım var şüphelendim şuan silik duruyor o sarılık 2-3 saat sonra oluştu ilk dakikalarda gölge gibiydi. Yarın sabah tekrarlasam çıkar mıkı

Kızlar iliskidem 40 gun sonra bu testler kesin sonuc verir mi ben 40 ve 46 gun sonra yaptim ikisi de negatifti
Ay sen yine. Burdamısın , sen hamile değilsin hamile olsaydın şuanda 1 bucuk aylık olurdun ve fazlasıylada belietin olurdu üstelik kaç kere tegl olmuşsun hala boş yapıyosun lütfen git biraz aklını çalıştırmayı öğren bu kafayla anne olmaya çalışma .

Ay sen yine. Burdamısın , sen hamile değilsin hamile olsaydın şuanda 1 bucuk aylık olurdun ve fazlasıylada belietin olurdu üstelik kaç kere tegl olmuşsun hala boş yapıyosun lütfen git biraz aklını çalıştırmayı öğren bu kafayla anne olmaya çalışma .
Ahahah tamam tamam kafayı kurcalıyor napiyim🙏🏻

Kızlar bugün daha belirgin çıktıı

Eklentiler

• IMG_4231.jpeg
    IMG_4231.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 39
X