Kuruma çizgisi mi gebelik mi

user0147

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2022
18
1
25
Ben test yaptım bu gün adetime 3 gün falan var hiç başında beklemedim yemek hazirliyordum sonra da unutmuşum ama baktığımda ikisi de çok belliydi kuruma çizgisi mi diye su damlattim ama hiç değişme olmadi su damlattiktan sonraki halini atıyorum

Eklentiler

• 16969719493928044956129501657356.jpg
    16969719493928044956129501657356.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 156
Yine de emin olamazsınız testi tekrarlayıp başında bekleyin ilk 5 dakikada mı beliriyor yada bu test mi bozuk anlarsınız.

Ben test yaptım bu gün adetime 3 gün falan var hiç başında beklemedim yemek hazirliyordum sonra da unutmuşum ama baktığımda ikisi de çok belliydi kuruma çizgisi mi diye su damlattim ama hiç değişme olmadi su damlattiktan sonraki halini atıyorum
Kuruma çizgisi bu kadar net olmaz. Bence yarın kan verin kafanız rahat olsun

Bana da böyle çıkartmıştı artımedti testin adı umarım sizi yanıltmaz(hamile değilim) benimkinden daha Pembe çünkü 🤲🏻✨🦋

Eklentiler

• IMG20230917194031.jpg
    IMG20230917194031.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 144
Bana da böyle çıkartmıştı artımedti testin adı umarım sizi yanıltmaz(hamile değilim) benimkinden daha Pembe çünkü 🤲🏻✨🦋
Hayırlısı ya 3 kere kimyasal gebelik yaşadığım için çok umutlanmiyorum öyle ama yine de insanın içine kuşku düşünce test yapıyor işte engel olamıyor kendine

Bana da böyle çıkardı artimed. Gördükçe söylüyorum, başkaları da alıp böyle yalandan çizgilerle hamileyim sanmasın diye.

Kuruma çizgisi renksiz olur. Bu bayağı kırmızı. Ama ilk dakikalarda testin başında olmadığınızdan insanın içinde kuşku kalıyor. O yüzden bir daha test yaparsanız muhtemelen varsa daha koyu çıkar zaten. Var gibi duruyor.

Arkadaşlar bu sabah tekrar test yaptım çok silik çıktı hamile değilim galiba heralde dünkü test bozuktu

Arkadaşlar bu sabah tekrar test yaptım çok silik çıktı hamile değilim galiba heralde dünkü test bozuktu
Duyarlılıkları da farklı olabilir. İsterseniz onu da bir gönderin bakalım nasıl.

X