Kuruma cizgisi mi bakar misiniz

16620363261082012769632844070854.jpg

Eki Görüntüle 3122688 Hanimlar testim 2 saat sonra cift cizgi sekilde oldu ilk basta tek cizgiydi sizce kuruma cizgisi mi adetim 4 gundur gecikiyor
2 damladan fazla damlatma bı de max 10 dk sonraki halini degerlendir. 10 dk dan sonra cıkan cızgıyı onemseme kurumadır da bence bı yarından sonra ılk ıdrarla yap gec dollenme dıye bısı de var malum hemen kestırıp atılmıyor yok hamıle degılsın dıyerek. :)

2 damladan fazla damlatma bı de max 10 dk sonraki halini degerlendir. 10 dk dan sonra cıkan cızgıyı onemseme kurumadır da bence bı yarından sonra ılk ıdrarla yap gec dollenme dıye bısı de var malum hemen kestırıp atılmıyor yok hamıle degılsın dıyerek. :)
Evet bakalim 2 gun sonra tekrar deniycem kan pihtilasmam oldugu icin tedirginim biraz da iki defa dusuk yaptim

Evet tekrarliycam ama 1 bucuk 2 saate yakin sonra boyle oldu cok kararsiz kaldim var mi yokmu diye
O kirmizilik 2.cizgi seridinin oldugu yerde..
Bende de kuruma cizgisi olmuştu ama boya seridin kenarindaydi serit bembeyaz görünüyordu. Bu kuruma cizgisine benzemiyor.
Şimdi web uzerinden girip kendiminkini eklemeye calisicam aradaki farki görün diye.

O kirmizilik 2.cizgi seridinin oldugu yerde..
Bende de kuruma cizgisi olmuştu ama boya seridin kenarindaydi serit bembeyaz görünüyordu. Bu kuruma cizgisine benzemiyor.
Şimdi web uzerinden girip kendiminkini eklemeye calisicam aradaki farki görün diye.
İnsalah dedigin gibi olur testim deniycem bakalim yine ayni sey olursa kan vericem🙏

X