Kuruma cizgisi mi bakar misiniz

Lavinyamla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2022
959
207
Hanimlar testim 2 saat sonra cift cizgi sekilde oldu ilk basta tek cizgiydi sizce kuruma cizgisi mi adetim 4 gundur gecikiyor

İlk 10 dk çıkan sonuç önemli gerisi hatalı oluyor . Bir kere daha test yapın bence zaten test dağılmış.

İlk 10 dk çıkan sonuç önemli gerisi hatalı oluyor . Bir kere daha test yapın bence zaten test dağılmış.
Arkadaşımın ilk 10 dk negatifti tek çizgi çıktı sonra kenara koydu baya muhabbet ettik oturduk sonra teste bir baktık pozitif kuruma cizgisidir dedik önemsemedik. Daha sonra ertesi gün kasik ağrısı yaşadı gitti kan verdi pozitif 3 hafta demem o ki herkes bir değil

10 dk da negatif olayını ben söylemiyorum yanlız testin içindeki kağıtta yazıyor . Arkadaşınıza öyle olmuş olabilir ben olanı yazdım .

Benim de on dk dan sonra silik çıktı o gün gün test yaptım 50.50 di beta hcg bence gebe olabilirsin

Amin
Benim de on dk dan sonra silik çıktı o gün gün test yaptım 50.50 di beta hcg bence gebe olabilirsin
Vala canim hic bilmiyorum kan testimde cikmadi ama hala adet olmadim sadece kasik agrisi cekiyorum gecen gun tekrarladim testi farkli markayla o da ayni sekil 1 saat sinra silik cikti pcos kistim de var hic bilemiyorum nolucak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…