Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kuru ciltler için fondoten öneriniz

çok tşk cnm fondeten alıcam ama ne alacağımı bilmediğim için bekletiyodum hep öncelikle buna bakıcam inş işe yarar

kesinlikle yarar..birde estee lauder.ın double wear var o da fena değil...ama pul pul oluyor diyorsan photogenic daha sağlıklı göstercektir cildini...
ve son önerim,özellikle fondötende sakın flormar tarzı falan kozmetik ürünleri alma.Maddi bütcen nedir bilmiyorum ama alabildiğince iyisini almaya çalış...
ilerde erkenden kırış kırış oluyyy ya da sivilce yapayyy aman dikkat kaydirigubbakcemile2

Benimde özellikle burnum pul pul görünüyor hiç olmuyor fondöten yaa..
Hemde çok iyi bi şekilde nemlendiriyorum yinede olmuyor..

max factor kullaniyorum yillardir memnunum..birde uzerine body shop un renkli nemlendiricisini suruyorum isil isil oluyo..

The body shop - nemlendirici fondöten, yumuşacık ve pürüzsüz bir cildiniz oluyor.

canım haftada iki gece peeling yap v yoğun bi nemlendirici kullan.sorunun yarısını cözmüs olacaksn.bende sana maybelline fondotenlri öneebilirim.hem çok pahalı değil hemde oldukça basarılı.gelişmeleri yaz canım bize

maybelline in affinition fondotenini öneririm, pek renk seçeneği yok ama cildine uygun rengi varsa, altına nemlendirici sürüp üstüne sürebilirsin, likit olduğu için kuru ciltlere göre..

ben once peelıng yapıyorum benımde cıldım normalden kuruya donuk sonra ınnova nemlendırıcı sonra da cok az nemlı sungerle mac fondotenımı kullanıyorum studıo sculpt fondotenımı kullanıyorum sonrada max factör allıgımı suruyorum super duruyor bence bunları dene

maybelline in affinition fondotenini öneririm, pek renk seçeneği yok ama cildine uygun rengi varsa, altına nemlendirici sürüp üstüne sürebilirsin, likit olduğu için kuru ciltlere göre..

onu denedim cnm ama pek ii gelmedi sonuç aynı

Bende boyle bir konu acmak istiyordum.Canim ya ayni sorun bende de var.Yanaklar,alnim, burnum yani tum yuzum fondotenden sonra pul pul oluyor ve normail cildimden bile daha kotu gorunuyor.Seni cok iyi anliyorum.Ben Loreal ve Clinique fondoten kullandim ikisinde de istedigim gibi bir goruntu olmadi.Cildime onceden temizliyorum.Nemlendirici de suruyorum ama sonuc yine berbat.
Onceki sayfalarda bi arkadas Lancome mun fondotenini onermis.Ona bakicam birde.Bu arada sen ordaki fiyatini ogrenirsen buraya yazar misin?

cildim kuru degil ama nemsizmis;bobbi brown (mua)dedi.bu soruna yonelik su bazli fondoten kullandi,guzeldi.ama ben ayni seviyedeki MAC -Select SPF15 Foundation alacagim strawberry den.
kapaticiligi yogun degil ama nemlendiren ve gunesten koruyan kaliteli bir urun...

benim cildim çok kuru fondoten sürünce pul pul dökülüyo hangi fondoteni önerirsiniz

canım benimde cildim çok kuru ara sıra benimde burun kısmımda oluyordu ama ben düzenli olarak sabah akşam yves rocher marka nemlendiricimi kullanıyorum makyajdan öncede mutlaka nemlendirici sürüyorum fondötenimde bu marka krem fondöten kuru ciltler için en uygunu krem ve köpük fondöten cnm bu markayı öneririm %100 doğal bitkisel ürünler fransa markası nerdeyse bütün ürünlerini kullanıyorum memnunum öneririm cnm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…