kürtajdan sonraki kanama

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
bir şey sorucam kızlar..
ben kürtaj oldum ya.şimdi benim kürtajdan sonrada kanamam olmamıştı.çok fazla değildi yani.
8 şubatta kürtaj oldum.8 martta adet olmam gerekiyordu.4 martta damla damla gelmeye başladı.ama çok az.yani günde bir damla geliyor.
benim normalde 3 günde aşırı bir kanamam olurdu 4. ve 5.günler normale dönerdi.bunun nedeni neden?
bileniniz yada başına gelen yada açıklama yapan olacak mı?
doktorumla konuştum bugün dediki cumaya kadar ilk adetini bekle olmazsa gel.bi bakalım.itiraf ediyim korktuğum şey rahim yapışıklığı.:1shok:
ne olur bişeyler deyin bana.fisfisfis

Canım benim kürtajdan sonra çok yogun kanamam olmuştu doktorum kanama olmayada bilir dedi.28 gün sonra adet oldum kontrollerimde doktor rahmimin çok çabuk toparlandığını söyledi ama bazılarında seninki gibi olabiliyor benim arkadaşımdada oldu umarımseninde önamli bişey değildir canım.....

Ben kürtaj olmadım hiç ama olan arkadaşlardan bildiğim kadarı ile Kürtajdan sonra kanama çok yoğun olabiliyor bazende 1,2 günlük sürüyormuş..Daha 1 ay oldu canımcım seninki bu ay sarkması normal canım rahminin toparlanması gerekiyor..Öyle rahim yapışıklığı falan aklına getirme ne ilğisi var ki canım..
Az bekle hafta sonu git doktora..Nisanda düzene girer zaten canım benin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…