Kürtajdan sonra soğan kürü kullanlar varmı acaba nasıl kullandınız

rojbininannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
4.222
1.684
Merhaba herkese ben altı ay önce kürtaj oldum bu ay adet günü ve sonrasına 10_11 gün soğan içine maydonoz koyup taze kaynatıp içtim bu ay bebek istiyorum acba aranızda kürtajdan sonra soğan kürü ile hamile kalan varmı

Merhaba herkese ben altı ay önce kürtaj oldum bu ay adet günü ve sonrasına 10_11 gün soğan içine maydonoz koyup taze kaynatıp içtim bu ay bebek istiyorum acba aranızda kürtajdan sonra soğan kürü ile hamile kalan varmı
Canm bende 10 gün önce kürtaj oldum soğan suyunu birçok akrabam önerdi rahmi temizlesin diye fakat dikkat adetliyken kullanmamalisin. Zaten Saraçoğlu da adetten hemen sonra basliyin diyor. Bide 6 ay sen mi beklemek istedin yoksa tutmadimi bana doktor 2 ay yeterli dedi. Ve ayrıca ben soğan suyunu birkaç gün sonra başlıcam kanamam kesilmedi hâla. Ardından bı kür varmış onu demicem incir ve havuçlu bir kür. Ama soğan suyu çok faydalı

Canm bende 10 gün önce kürtaj oldum soğan suyunu birçok akrabam önerdi rahmi temizlesin diye fakat dikkat adetliyken kullanmamalisin. Zaten Saraçoğlu da adetten hemen sonra basliyin diyor. Bide 6 ay sen mi beklemek istedin yoksa tutmadimi bana doktor 2 ay yeterli dedi. Ve ayrıca ben soğan suyunu birkaç gün sonra başlıcam kanamam kesilmedi hâla. Ardından bı kür varmış onu demicem incir ve havuçlu bir kür. Ama soğan suyu çok faydalı
Canım ben kendim istemedim dört ay falan bu iki aydır istiyorum ilk ay tutmadı bu ay soğan kürü dedim deneyim bana da doktor iki ay üç ay yeter dedicanim ben adetliyken başladım ve hayla devam ediyorum on beş gün diyorlar iki gün daha içip birakicam çünkü artık yumurtlamaya yakın oluyor ben kürtajdan sonra hiç içmedim zaten kanamam coktu bir hafta sürdü kanamam bittiğinde on beş gün sonra adet oldum düzenli bir şekilde bende şunu merak edip form açtım kürtajdan sonra nesala iki üç ay sonra soğan kürü içip hamile kalan varmı merak ettim

merhaba neler yaptınız nasılsınız bende kürtaj oldum 2 sene oldu ve gebelik oluşmuyor soğan suyu denemek istiyorum ama korkuyorum olumsuz yazanlarda olmuş

X