Kürtajdan 2 ya da 3 ay sonra hamile kalanlar

mmhtppp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2016
220
64
30
Kizlar 2 ya da 3 ay önce kurtaj olup saglikli gebelik yasayan var mi aranizda dusunceler den kafayi yicem
Insallah icimi rahatlatcak Bi kac kisi yazar

Ben ağustosta kürtaj oldum bebeğin kalbi durduğu için.Şu an tekrar hamileyim 6haftalık.inşallah sağlıklıdır henüz kalp atışına gitmedik.1 hafta sonra gideceğiz.Korkularını anlıyorum ve aynısını yaşıyorum.

Bende kurtaj oldum agustosta korunmamiza ragmen hamile kalmisim cok istiyorum ama cok korkuyorum hafta ya cuma gel dedi doktor keseyi gormek icin ama asiri korku var

Insallah hayirli haberler aliriz benim 2. Kurtajim oldu bu Bi tane de kizim var 1 bucuk yasinda allak bullak oldum iyice

Insallah hayirli haberler aliriz benim 2. Kurtajim oldu bu Bi tane de kizim var 1 bucuk yasinda allak bullak oldum iyice
Kötü düşünmeyelim iyi düşünelim Allaha emanet olsunlar inşallah.Siz neden kürtaj oldunuz?Allah bağışlasın kızınızı.Benim öncesinde iki kimyasal 1 dış gebelik 1 kalbi duran gebeliğim var.İnşallah bu kez 9 ayları görürüz sağ salim.

Insallah benim ilkinde gelisimi durmus dediler 2.sinde kalbi durmus dediler
Valla cok dua ediyorum Allahim kucagimiza almayi nasip etsin

Sen keseyi gördün mü Peki

Merhaba arkadaslar bende agustosta kürtaj oldum ınsallah saglıkla alırsınz bebeklerinzi kucaklarınıza. Ben henuz kalamadım ıkı ay korundum iki aydır korunmadım bugun yıne adet oldum nasıl hamıle kaldınz gün aşırı ilişki mı ekstradan yaptiginız bısey oldu mı acaba bende bebegumın hıc kalbi atmaması nedeniyle kürtaj oldum ilk bebegımdi pıhtılasma testi yaptırdım cok sukur temiz cıkrı sıkıntı yokmıs

Ben hamile kalmak icin 2bucuk yıl uğraştım canım hatta iki kere tüp bebek bile yaptırdım olmadı.Ama iki kere kimyasal 1 dış gebelik bir kalbi duran gebeliğim normal yolla oldu.Aıustos 17de kürtaj oldum eylül 16da adet oldum.Doktor 1 2 adet sonra başla demişti ama ben iki ay boyunca eşimle 1 kere bile ilişkiye girmedim psikolojik olarak çok etkilenmiştim kürtajdan.Hamile kaldığım ay da iki kere ilişki oldu ama yumurtlama dönemindeydim o da Allahın izniyle tuttu.bakalım inşallah bu kaz sağlıcakla ilerler.sen de düşünme streste etkiliyor.ovülasyon testi al yap onun faydası olur.

Kesınlıkle ovulasyon testi ile benimde ilk gebelik kimyasal oldu 6 ay sonra esim askere gitti bır ay sonra geldı ben hıc dusunme mistm o ay hamıle kalmıs tim kalp atısını duymaya gittigmizde atmadı cok uzulduk ben ıkı yıllık evliyim ılk yılım vajinusmus la gectı cok zor gunletfo anne olmak bana hep hayal geliyordu cok sukur hamıle kalabiliyorum, ilişki yasayabıliyorum bende kürtajdan sonra ıkı ay hıc ilişki olmadı korktum doktor bana 40 gune kadar adet olmamssı normal demısti ben tam gunu gunune adet oldum normal döngümde. İlişki konusunda birsey demedı bende utancımdan sormadım korunun dedı diye ilişki de olmadı ıkı aydır korunkıyorm ama oyle de cok ilişki olmadı yumurtlama dedıgim gunlerde oldu ama denk gelmemis demekki. Az once esımle test aldık nöbetco eczane aradık test ıcın lavaboya girdim ve adet olmusum cok tuhaf üzüldm tabı ama bu ay ınsallah daha cok üzerine düşelim dıyorz ama ıste stres olmamak cok zor nasıl beceririm bılmıyorm cok cabuk etkileniyorum en yakın arkadasım ben kürtaj olduktan sonra hamıle kaldı, benle aynı anda hamıle kalan arkadas cinsiyet ogrendı cok zor bır durum bılıyorm hayırlısı böyle ama aklımdan cıkaramıyorum nasıl yapılır onu da bılmıyorm

Çok iyi anlıyorum seni.Ama geçmişi bırakıp önümüze bakmamız lazım.akışına bırak yumurtlamanı takip et.nasipse olaccak.dediğin çok doğru hamile kalabiliyorsun yine olur.çok umutsuzluğa kapıldığın durumlarda hiç hamile kalamayacak olanları düşün canım halimize şükür.

Cok şükür, Allah kimsenin kucagını bos bırakmasınn sızde saglıkla kucagınıza alırsnz ınsallah

Canim kafan rahat olcak ben bunu anladim biliyorum pek kolay olmuyo ama cok dusununce inan olmuyo ben korunmama ragmen kaldim

Canim ben 3 yil ugrastim esim cocuk cok istiyodu neler denemedim ilk hamileligim gelisimi durdugu icin alindi sonra kimyasal oldum Bi kez... tabii klomenler catlatma igneleri hastaneye gidip gidip geldim sonrasinda artik umidimi kesmistim olursa olur olmazsa tup bebek yapariz dedim biraktim artik kendimi o ay hamile kalmisim Bi tane kizim oldu cok sukur dogumdan 1 yil sonra yine hamile kaldim kalbi durdugu icin alindi bu ay hiccccc beklemiyodum kendimi toparlamayi dusunuyodum hamile kalmisim yani diyecegim cidden kendini birakinca cok kafaya takmayinca inan kendiliginden oluyo

Kizlar 2 ya da 3 ay önce kurtaj olup saglikli gebelik yasayan var mi aranizda dusunceler den kafayi yicem
Insallah icimi rahatlatcak Bi kac kisi yazar
3.adet döneminde kaldim canım şuan çok yeni..Daha doktor randevuma bile gitmedim.Senin kürtaj sebebi neydi?

Cok sukur ben daha cok ciddi tedavilere girmedim, herhangi bir baskı hissetmiyorum cevremden ama yine de illaki annelik ıstegı kendi kendimde baskı kurmama neden oluyor herseyin bır vakti oldugunu sık sık hatırlatıyor bana cok sukur bu günümüze evlatlarınız Allah size baguslasın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…