kürtaj

ekim.29

Allahumme Ya Mübdi
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
3.838
39
35
ya ben 3 ay önce kürtaj oldum yeni başladık çalışmalara :eek: patoloji sonucum temiz çıktı ama şimdi ikincide öle olur diye çok korkuyormm yardım edin senağlama

ya ben 3 ay önce kürtaj oldum yeni başladık çalışmalara :eek: patoloji sonucum temiz çıktı ama şimdi ikincide öle olur diye çok korkuyormm yardım edin senağlama

geçmiş olsun ekimcim Allah tekrar yaşatmasın. Bende ocak ayında kürta olmak zorunda kaldım ve artık tekrar hamile kalabileceğimi bile düşünmüyorum. Biliyorum herkes olur falan fişman diyor ama kendime söz geçiremiyorum ne yazıkki bu konuda pozitif olamıyorum

geçmiş olsun ekimcim Allah tekrar yaşatmasın. Bende ocak ayında kürta olmak zorunda kaldım ve artık tekrar hamile kalabileceğimi bile düşünmüyorum. Biliyorum herkes olur falan fişman diyor ama kendime söz geçiremiyorum ne yazıkki bu konuda pozitif olamıyorum

canmmmm öle düşünme yaaa umudgunu yitirmee ya umutlarımızıda kaybetsekkk nolcakkk inşş olurr canmmmmmm

kızlar yaşadıgınız şeyleirn sizleir böyl içe hapisetmesine izin vermeyin bir ker eoldu diye gene aynı sı olacak kanunu yoktur ki kendinizi böyle yıpratmayın olacagından emin olun daha güzel oalcagından ve saglıklı bir gebelik geçireceginizden emin olun çünkü saglıklısınız ve saglıklı bir şekilde gebe kalacaksınzı ve saglıklı bebekleirniz olacak he ryaşanan he ran her zaman aynı olarak başa gelmez... demi kzılar yerimseniben

X