Kürtaj..

- Lavinia

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
2.010
1.557
Arkadaşlar merhaba, 8 haftalık hamileyim. Fakat bebeğin kalp atışları çok yavaş olduğu için doktorum haftaya kürtaja çağırabileceğini söyledi. Bu süreç nasıl işliyor yaşayanlar anlatabilir mi?

Çıkmadık candan ümit kesilmez belki de düzelir

Lütfen başından geçen varsa neler yaşadıysanız yazabilir misiniz?

Vakumla kürtaj yapacaklar canım, kısa sürüyor.
Arkadaşım oldu. Anestezi ile yapıyorlar uyanıyorsun kanaman bir süre oluyor regl olunca normal akışa dönüyor, üç ay kadar düşünme olur mu rahmin dinlensin…
Genel olarak kürtaj sonrası rahim temizlendiği için gebelik çabuk oluyor diyorlar arkadaşım 3 ay sonra gebe kaldı
Rabbim hayırlısını versin…

Çok teşekkür ederim. Zaten plansız bir gebelikti. Çabuk hamile kalamıyorum ben. Hemen düşünmem yine de sanırım.
Amin inşallah

8. Haftada kalp atışı olmadığı için Nisan ayında kürtaj oldum ben de. Korkacak bir şey yok hafif bir anestezi verip uyutuyolar işlem on dk sürüyor. Bir saat falan tamamen kendinize gelmenizi bekliyorsunuz hastanede sonra cikiyorsunuz. İlk gün biraz adet ağrısı gibi ağrınız oluyor ağrı kesici ve antibiyotik veriyolar.Benim bir hafta kadar adet kanaması gibi kanamam oldu sonra kesildi.

Çok teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun inşallah sağlıklı hamilelikler nasip olsun ikimize de

Merhaba İstanbul’da bildiğiniz en iyi kürtaj doktoru var mı siz hangi doktora gittiniz acil lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…