kürtaj sonrasıııı

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
merhaba arkadaşlar ramazan bayramınız mübarek olsun.benim kafama takılan bişey var sizinle paylaşmak istedim.ben geçtiğimiz mayıs ayında bebeğim anne karnında gelişmediği için (7 haftalık olması gerekirken 5 haftalık görünüyodu ve kalp atışı yoktu) kürtaj olmak zorunda kaldım.benim merak ettiğim kürtaj sonrası adet düzensizliği yoğunluğunda azalma normal mi yoksa bi anormallik sözkonusumu kürtaj olanlar neler yaşadığını yazarsa sevinirim.benim bi kaç gün erken geç olma şeklinde bi oynama oluyo ama yine hep olduğum gibi 7 gün oluyorum ama yoğunluğu daha az sizde de oldumuuu kürtajla bağlantısı varmı bu konuda bilgisi olanlar yazsıııın lütfennnnn tekrar anne olmak istiyorum hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli güzel bebeğim olur isteyen herkese versin ALLAH'IM kucaklarımız dolsun

CANIM BENDE İLK BEBEĞİMİ SENİNLE AYNI NEDENDEN KAYBETTİM KÜRTAJ OLDUM İLK AY ADETİM GEÇ VE AZ GELDİ BİRSONRAKİ AY İSE HERZAMANKİNDEN ÇOK FAZLA GELDİ VE UZUN SÜRDÜ. SONRAKİ AY DENEDİK VE ŞİMDİ KIZIM GELECEK İNŞALLAH

İNŞALLAH ALLAHIM TÜM İSTEYENLERİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN

canım paylaşımın için çok teşekkür ederim beni nasıl mutlu ettin anlatamam inşallah hayırlısıyla benimde sağlıklı sıhhatli bi bebeğim daha olur.ALLAH IM isteyenlere sağlıklı sıhhatli güzel bebekler nasip etsin.

canım ben üç kez aynı senin gibi bebeklerimi kaybettim ve kürtaj olmak zorunda kaldım evet adet düzensizliği oluyor ama bence doktora git daha iyi olur

geçmiş olsun misty senin düşüklerin sebebi neydi araştırma yaptırdınmı?

kanımda pıhtılaşma oluyormuş aslında yine bebek istiyorum ama korkuyorum da

canım kan pıhtılaşması ile ilgili yazılar var burda okumuşsundur belki.bi çok kişi bundan dertli ama bebe aspirini yada iğne ile sağlıklı gebelik sağlanabiliyor.zaten üç kere yaşamışsın bu kötü tecrübeyi canım.korkma bence önlemini alarak devam et.şüko var biliyosundur oda bu nedenle 3 düşük yapmış.ama şimdi yine hamile üstelik sonlarına yaklaşıyor.

teşekkür ederim genciza bana umut verdin aslında bende tekrar denemek istiyorum ama hamile kalmadan gidicem doktora gerçi doktorlardan korkuyorum ama....

arkadaşlar ben 11 eylülde bebeğimi aldırmak zorunda kaldım ve hala regl olmadım 4 gün önce birkaç damla çok açık kahve leke geldi ve hala bişe yok bu durum normalmidir?ne zaman regl olabilirim 10 gündür belirtiler var ama bişe yok.

trend dr a sor istersen normalmiymiş.bu arada bende çok korkuyorum jinekolojik muayeneden kadınlık ne zor yaaa ama anne olmak çokk güzel bize verilmiş büyük hediyeee

eyif çok geçmiş olsun canım bende mayıs ayında 8 haftalık bebişimi düşürdüm ama ben kürtaj olmadım düşükten tam 1 ay sonra adet gördüm yazını okuyunca paylaşmak istedim denizlide bu tür şeyleri konuşabileceğim hiçbi arkadaşım yok ailem balıkesirde o yüzden yazma ihtiyacı hissettim kusura bakma canım.
tekrar hamilelik düşünüyormusun ben düşükten sonra 1 ay ginera ile korundum şimdi 5 aydır deniyoruz ama hamile kalamadım çok mutsuzum
neyse sana yardınmcı olacağıma kendi derdimi anlattım dimi kusura bakma nolur
cevap bekliyorum düşük insanın psikolojisini bitiriyo resmen.....senağlamasenağlama

canım öncelikle geçmiş olsun bende ilk bebeğimin kalp atışları durduğu için 8 haftalıkken kürtaj oldum üstüne 2 ay adet görmedim daha sonraki 8 aydada adetlerim çok az ve çok düzensizdi dr gittim düzenleyici kullandım adet görememekten kist oluşmuştu yani polikistik over sendromu vardı vede kürtajımdan ancak 15 ay sonra tekrar gebe kalabildim seni korkutmak için anlatmıyorum tabiki bünyeye göre değişir inşallah sen hiç bir sorun yaşamadan ikinci kez bu mutluluğu hayırlısıyla yaşarsın..

arkadaşlar beni aydınlattığınız için teşekkür ederim.pazartesi doktoruma kontrole gidicem bakalım neden hala olamadım regl,umarım kürtajdan dolayı bi problem oluşmamıştır çok gerildim ve korkuyorum hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.gamzecim inş.bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…