Kürtaj sonrası siyah akıntı

Meyremasya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
771
157
27
Merhaba kızlar
Ben geçen 19 haziranda kürtaj oldum temmuzun 24 adet gördüm 4 gün sürüyor adetim adetten sonra kahverengi siyah akintilarim var aynı durumu yasayan var mi
Korkuyorum

Merhaba kızlar
Ben geçen 19 haziranda kürtaj oldum temmuzun 24 adet gördüm 4 gün sürüyor adetim adetten sonra kahverengi siyah akintilarim var aynı durumu yasayan var mi
Korkuyorum
Gecmis olsun. Bende 24 temmuzda kurtaj oldum. Kanamaniz kac gun sürdü.

Merhaba kızlar
Korkuyorum
ben 13 haziranda oldum benim hala lekelenmelerim bitmedi 34. Gün de regl gibi süren kanamam olmuştu o günden bu güne arada kırmızı arada kahve bitmiyor sizinki normaldir yeni adet olmuşsunuz ama ben endişelenmeye başladım artık

Aralıksız devam mı etti sizde

Aralıksız devam mı etti sizde
Hayır kürtajdan sonra bir hafta kanadı kanamadı sonra 34. Gün adet ağrısı gibi 6 gün boyunca kırmızı pıhtılı kanamam oldu ondan sonra arada kırmızı arada kahve hiç durmuyor akıntı. Ama benim içerde küçük bir pıhtı kaldı belki ondan bilmiyorum. Hala devam ediyor mu sizin ? Kürtaj sonrası kontrole gittiniz mi ? Bir de benim beta hala sıfırlanmadı belki sizin de öyledir o da yapabiliyormuş böyle anormallikler.

Ben 10 gün sonrasında gittim Bi sorun yok dendi adette oldum sorun yok sandım adetten sonra böyle biseyle karsilasinca anlamadim kafamda soru işareti var acaba içinde bisey mi kaldı adet sancısı gibi giriyo zaten sırtım ağrıyor ayaklarım üşüyor
Bi iki gün bekliyim devam ederse giderim

Bayada olmuş aslinda sizinki kaç haftalikti

Bayada olmuş aslinda sizinki kaç haftalikti
8 haftalık ama çok yüksek bi beta değeriyle girdim 160 binlerdeydi bir hafta arayla olmuşuz aslında o kadar araştırdım sadece sizi gördüm kendim gibi bi sorun yok dendiyse öyledir benim en başından beri pıhtı var atamıyorum küçülüyorum ama gitmiyor şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum bir sonraki adet fazla olursa atarım belki

Valla kurtajimiz yetmiyor birde bunları yaşıyoruz ne diyim rabbim bir daha yaşatmasın
Yemi Bi doktor bulmuştum adet olunca gel dedi bende bekliyordum
Şimdi adetimi etkiler mi acaba

Ben kürtaj olduktan sonra soğan suyu civan percemi birde ada çayı ictim

doktora ne zaman gidiceksiniz
Canım ben sürekli doktordayım zaten en son 10 gün önce gitmiştim pıhtı gitmemiş ama küçülmüş onun üstüne hap verdi adetini ol tekrar gel dedi bu süreç içinde de beta takibi yapıyorum artık ne zaman olursam. Ama bakıyorum herkes kürtaj sonrası hemen hamilelik öncesi durumuna geçmiş bi biz böyleyiz valla. Sen de devam ederse bi sor doktora ama bana normal gibi konuşmuştu. Eğer bi sonraki adetimden sonra yine tekrarlarsa bu durum o zaman bakıcam duruma. Gitmezse tekrar kürtaja alma durumundan bahsetti

Of ya inşallah atarsın tekrar kürtaj olmazsın ne zor surecler rabbim kimsenin başına vermesin

Merhaba ne durumdasınız? Benim de 38.gün hala lekelenmelerim var. Dün doktora gittim yeni yumurtluyorsun içerisi temiz dedi 14güne adet olursun dedi ama sürekli kahverengi bazen siyaha yakan lekelenme var. Arada bir geliyor ama çok huzursuzum doktor hiç önemsemedi bu durumu.

Canım benim iki ayı da geçti hala var lekelenmelerim kahverengi anlamadım gerçekten içerde küçük bir pıhtı var sadece milimlik doğum kontrol hapı kullandım yeni bitti adet olmayı bekliyorum iki ayı da bulan oluyor vücuttan vücuda değişiyor siz biraz daha bekleyin ben korkmaya da başladım yapışıklık mı oldu acaba diye

Siz adet olmuşsunuz yapışıklıkta ya adet olmuyor ya da çok az olunuyor. Bilemiyorum bazıları normal hayatına çabucak dönüyor bazıları böyle uğraşıyor. Kimisi 2-3ay sonra normale dönmüş kimisi 15.gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…