Kürtaj sonrası ilk adeti ne zaman gördünüz

NaZaN01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
3
0
32
Hanımlar kürtaj olalı 48 gün oldu hala adet olmadım siz ne zaman adet oldunuz acaba doktorum korunmana gerek yok dedi korunmadık erken gebelik testi negatif çıktı böyle çıkıp sonra hamile oldugunu ögrenen varmı yardımcı olursanız sevinirim

Bende 24 Eylül de oldum kürtaj adet olmadım hala gebeyim Sanrm 10 Kasım'da kan vermiştim 73 çıkmıştı sonra vermedim haftaya randevu aldım doktora

33. Günde olmuştum. Doktorum 6 haftaya kadar olmazsan gel demişti. Siz bir kan verin ona göre söktürücü verir belki doktorunuz.

benım zaten duzensızlık oldugundan 50 55 gunlere sarktı ve dr sorun gormedı ama normal adet dongusu olanlara 40 45 gun verıyor dr lar. sen bı danıs. yumurtlama olmamıs olabılır daha yenı olmus olabılır korunmadıysanız evet hamıle kalabılırsın :) sen dr una bi git. o kontrol eder sana hamılelık için olasılık soyler zaten :)

Bende 24 Eylül de oldum kürtaj adet olmadım hala gebeyim Sanrm 10 Kasım'da kan vermiştim 73 çıkmıştı sonra vermedim haftaya randevu aldım doktora
Bende 29 Eylül de oldum evde test yapmışmıydınız peki ben negatif görünce bugun hamile olmadıgımı düşünüyorum

Bende 29 Eylül de oldum evde test yapmışmıydınız peki ben negatif görünce bugun hamile olmadıgımı düşünüyorum
Ben HCG takibi yaptım düşmüş mü diye hep 17 Ekim'de 7 ye düşmüştü 26 Ekim de yumurtlama gördüm ben sonra test yapmadım lekelenmem oldu hasta oldum sandım ama olmadım üç gün sonra kan verdim değerim 73 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…