Kürtaj sonrası hsg

pandaca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
63
11
23
Selam kızlar 29 mayısta 6 haftalık boş gebelik sonucu vakumlu kürtaj oldum ve doktorum müsait zamanda gel hsg rahim filmi çekelim dedi başına böyle bi durum gelen var mı hala regl olmadım etkiler mi rahşm filmi çektiren varsa yazabilir misiniz

İsterseniz bir regl dönemi gecirin. Reglin 7-10. Günlerinde cekiyorlardı zaten yanlıs hatırlamıyorsam. Tarihleri var onu öğrenip ona göre planlayın

İsterseniz bir regl dönemi gecirin. Reglin 7-10. Günlerinde cekiyorlardı zaten yanlıs hatırlamıyorsam. Tarihleri var onu öğrenip ona göre planlayın
Öyle birşey sormadı hiç doktorum baymrandan önce beta düşüşüyle ilgili haftada 1 gün tahlil veriyordum en son attığımda değer gayet iyi bayramdan sonra gel rahim filmi çekelim dedi bende tamam dedim

Öyle birşey sormadı hiç doktorum baymrandan önce beta düşüşüyle ilgili haftada 1 gün tahlil veriyordum en son attığımda değer gayet iyi bayramdan sonra gel rahim filmi çekelim dedi bende tamam dedim
hımm kendisiyle bir iletişime gecin isterseniz belki simdiki durumu mu görmek istedi bilemiyorum. Dediğim gibi normalde bir tarihi var

X