Kürtaj sonrası hamile kalamayanlar.

KKHN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
502
158
33
merhaba kürtaj sonrası 2 yıl geçti gebelik olmuyor aynı durumda olan varmı bizde sorun yok çatlatma iğnesi ve aşılama denendi olmuyor :KK43:

Merhaba kaç haftalıkken kürtaj olmustunuz? Ben 9 haftalıkken yani dün kürtaj oldum. Doktorum rahimde yapısıklık ya da incelik yapabileceğini belirtti. Siz rahim filmi çektirdiniz mi?

Merhaba kaç haftalıkken kürtaj olmustunuz? Ben 9 haftalıkken yani dün kürtaj oldum. Doktorum rahimde yapısıklık ya da incelik yapabileceğini belirtti. Siz rahim filmi çektirdiniz mi?
Bende ikinci kürtajdan sonra rahim filmi çekildim geçen ay doktor önerdi

Çok geçmiş olsun bebek 9 haftalıkla uyumlu muydu yoksa gelişimi geride mi kalmıştı

Kızlar benim kürtajdan sonra akintilarim durmadi 19 haziranda oldum 24 adet oldum sonrasında akintilarim durmadi kahverengi bazen kirmizi aynı durumu yaşayan var mi

Merhaba 7 haftalıkken kürtaj oldum rahim filmide çekildi bir sorun yok benimde tam 40 gün sürmüştü kanamam yani bi nevi lahusa sayılıyormuşsun zaten ama ilk adetinden sonra hamile kalan çok arkadaşım oldu kötü düşünmeyin bazı dok 3 ay bekleyin diyor bazıları bir şey söylemiyor ben aşılamada yaptırdım olmadı malesef tüp bebeğe başlayacağız bi kaç ay dinlenmek istiyorum çok zor ve yıpratıcı bi süreç malesef..

Doktora gittiniz mi hiç en son konuşmadan sonra ben gittiğimde ufak pıhtılar vardı lekelenmelerim var hala dedim 2-3 ay böyle sürebilir dedi
Ben en son ayın 8 gittim bisey demedi polikistik iki yumurtanda var dedi o yapabilir dedi bisey anladim devam ederse 22 tekrar gidicem

Merhaba 7 haftalıkken kürtaj oldum rahim filmide çekildi bir sorun yok benimde tam 40 gün sürmüştü kanamam yani bi nevi lahusa sayılıyormuşsun zaten ama ilk adetinden sonra hamile kalan çok arkadaşım oldu kötü düşünmeyin bazı dok 3 ay bekleyin diyor bazıları bir şey söylemiyor ben aşılamada yaptırdım olmadı malesef tüp bebeğe başlayacağız bi kaç ay dinlenmek istiyorum çok zor ve yıpratıcı bi süreç malesef..
Allah yardımcınız olsun inşallah 🤲

X