kürtaj sonrası hamile kalamayanlar

KKHN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
502
158
33
merhaba 15 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum ve gebelik oluşmadı hsg çektirdim temiz eşimin spermleri normal benim gibi olan varsa birlikte ilerleyelim bu süreçte

merhaba 15 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum ve gebelik oluşmadı hsg çektirdim temiz eşimin spermleri normal benim gibi olan varsa birlikte ilerleyelim bu süreçte
Ben 1 ay önce kürtaj oldum ve hala adet dengesizliği yaşıyorum

Ben 1 ay önce kürtaj oldum ve hala adet dengesizliği yaşıyorum
ama 1 ay çok kıza bi süre değilmi normal bence bi kaç aya toparlıyorsunuz zaten umarım sağlıkla tekrar gebe kalırsınız mfk kullanmışsınız sanırım diğer postta okumuştum bende 3 aylık eş paketi kullandım

ama 1 ay çok kıza bi süre değilmi normal bence bi kaç aya toparlıyorsunuz zaten umarım sağlıkla tekrar gebe kalırsınız mfk kullanmışsınız sanırım diğer postta okumuştum bende 3 aylık eş paketi kullandım
Kısa süre evet..ama normalde bir defa adet olmam gerekir ama ben 2 defa oldum halada kan geliyor.. bu gün tekrar doktora gidicem.Evet mfk kullanmıştım.Allah bizlere sağlam saleh evladlar nasip etsin tez bir zamanda

Ben de 18 ay önce boş gebelikten dolayı kürtaj oldum bir daha gebelik oluşmadı bu ay hsg çekilecektim randevum iptal oldu hsg çekilen alette sıkıntı varmiş regli bekliyorum tekrar

Kızlar çok acil yorum istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim. 7 Temmuz’da bebeğimi kaybettim kürtaj oldum. Herhangi bir sorun olmadığını söyledi doktorum. Küçük, sorun olmayan bir myom varmış. Diğer doktora da göründüm sıkıntı yok dedi. Bu ay kürtajdan sonra 2.reglim. 28 gün sonra oldum regli. Normalde 7 gün sürer. Bugün 11.gün oldu. Kahverengi akıntı/kanama geliyor. Az az geliyordu bu sabah avuç içi kadar gelmiş. Böyle bir şey yaşamış arkadaş düzenimin oturmaya çalıştığını söyledi. Başından böyle bir şey geçen var mı? Doktora gitmek de istemiyorum. Ne diyorsunuz?

Kızlar çok acil yorum istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim. 7 Temmuz’da bebeğimi kaybettim kürtaj oldum. Herhangi bir sorun olmadığını söyledi doktorum. Küçük, sorun olmayan bir myom varmış. Diğer doktora da göründüm sıkıntı yok dedi. Bu ay kürtajdan sonra 2.reglim. 28 gün sonra oldum regli. Normalde 7 gün sürer. Bugün 11.gün oldu. Kahverengi akıntı/kanama geliyor. Az az geliyordu bu sabah avuç içi kadar gelmiş. Böyle bir şey yaşamış arkadaş düzenimin oturmaya çalıştığını söyledi. Başından böyle bir şey geçen var mı? Doktora gitmek de istemiyorum. Ne diyorsunuz?
Atanı şeyleri yaşadım bende de kürtaj sonrası miyom oluştu işte Dr MR cekelim dedi çekmedim daha bende suan ne yapacağımı bilmıom lekeler bende de oldu aynn

Atanı şeyleri yaşadım bende de kürtaj sonrası miyom oluştu işte Dr MR cekelim dedi çekmedim daha bende suan ne yapacağımı bilmıom lekeler bende de oldu aynn
Miyomdan değil sanırım canım. 3 ay oldu kürtaj olalı vücut toparlanıyor ondan oluyormuş lekeler.

Bende varım canım 7 ay önce 2 aylık kızımı kaybettim genetiğe gönderdik sağlıklı çıktı onda sonra 4 ay boyunca iğne femara kullandım hsg çektirdim olmadı bu ay tüp bebek yaptırdım transferim oldu şimdi sonucumu bekliyorum eğer negatif olursa histeroskopi yapıcak doktor

Kızlar bende geçen sene kürtaj oldum parça kalması nedeniyle enfeksiyon geçirdim ve iki tüpümde tıkanmış hsg ile açıldı üç ay önce ama hala bebek olmadı bu ayda adetim 10 gün geçti ama mevsimsel galiba hiç gebelik belirtisi yok

X