Kürtaj sonrası gebelikk testiii poztif

Ohshbw06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2021
104
26
25
Arkadaşlar merhaba 23 martta düşük yaptım 25 martta kürtaj oldum . En son kan 5 nisanda verdim 95.23 çıktı ultrasonda kontrol.edildim doktor hersey normal tamamen temizlenmis dedi 1 haftaya sıfırlanır tamam dedi.Doktor bana korunun korunmayin hicbisey demedi. 3 gündür ilişki sırasında kasik agrim oldu . Sonra bugün test yaptim pozitif çıktı tekrar kan verdim yarın cikcak sonuç. 1 2 kez korunmasız ilişki yaşadık sadece. Kürtaj sonrası kanamam çok olmadı toplam 3 gun sürdü hatta aradan 1 hafta geçtikten sonra 2 gun adet oldum gibi oldu bitti . Sizin beta hcg değerleriniz ne kadar sürede sıfırlandı?

Benim 12 haftalık kaybım var 62 güne falan sıfırlandı

Kızlar 11 mayıs ta düşük yaptim 13 haftalıken ama oyle normal düsük degil uç kere cok buyuk kanamam oldu ve uçunde de düsmedi hep değerleri guzel kalp atisi var dediler gonderdiler igneler haplar ama ikili taramada da bir sey cikmadi 11 mayista dusuk yaptim sancıyla hastane tuvaletinde ve ilk konturolde 480 civari cikti beta ikinci konturolde de 90 cikti ve su an isi 23 cikti ikinci olucumunun ustunden 10 gecti ve adet olmadim bilmiyorum ne yapmalıyım

Kardeşimde kürtaj sonrası hemen hamile kaldı şu anda 6 aylık hamile.

13 haftalıkken neden düşük yaptınız doktorlar nedenini söyledi mi

Benimde yarın tam 1 ay olacak hala regl olmadım 1-2 hafta kadar sürdü kanamam hafif hafif. kan vermedim ama kontrole gittim gayet iyi dedi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…