Kürtaj sonrası gebelik

Cansu1414

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2022
434
160
29
Kızlar merhaba 33 gün önce bebeğimin kalbi durduğu icin kürtaj olmak zorunda kaldım.adet görmedim bir haftadır arada sırada lekelenme şeklinde kan geliyor kahverengi vişne çürüğü gibi vs.ben adet olaraktan düşündüm.dun kaset test alip baktım silik çizgi vardi bugun uyannca tekrar yaptım daha belirgin çizgi cikti.bir hafta önce beta hcg 7 di.sizce gebelik durumu olabilir mi.

Eklentiler

• 16655824580597425040884813603725.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 82
Beta 5 uzeri ise hamilelik bende hamileyim hamile oldugumu beta degerim 10 ken ogrendim

Beta 5 uzeri ise hamilelik bende hamileyim hamile oldugumu beta degerim 10 ken ogrendim
Canim kürtaj sonrası takip için kan verdim 16 çıktı 16 dan 7 ye düşmüştü yani bir hafta önce 7 olunca bugune kadar çoktan sıfırlanır di o yuzden kafam karıştı.hamile kaldim da o yuzden mi geri yükselmiş tir yoksa kaset testte çıkmaz di heralde

O zamn daha degeriniz düşmemiş bende dis gebelik gecirdim 2 ayda degerim sifirlandi

Bence en iyisi bir doktora başvurun 1 ay icinde hemsn hamilelik olur mu bilmem deger yeni dusumusken

Geç sıfırlanma olabilir ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…