Kürtaj sonrası gebelik ne zaman önerilir?

Gzm-26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2022
2.073
3.257
26
Merhabalar,

Maalesef 6+4 bebeğim gelişemediğini icin kanamam oldu ve düştü. 10 gün sonra ultrasonla baktı doktor ve her şeyim rahmin temiz olduğunu söyledi. Kürtaj olduktan sonra doktorum 3 hafta sonra yumurtalama dönemin başlıyor tekrar korunmadan denemelere başlayabilirsin dedi.

Hemen denemelere başlayıp hamile kalan var mı? Bu hafta yumurtlama haftam

Merhabalar,

Maalesef 6+4 bebeğim gelişemediğini icin kanamam oldu ve düştü. 10 gün sonra ultrasonla baktı doktor ve her şeyim rahmin temiz olduğunu söyledi. Kürtaj olduktan sonra doktorum 3 hafta sonra yumurtalama dönemin başlıyor tekrar korunmadan denemelere başlayabilirsin dedi.

Genel olarak en az 1 dönem tercihen 3 dönem korunmak öneriliyor

İki düşüğümde de doktor üç adet dönemi sonrası tekrar baslayabilirsiniz dedi. İkisi de farklı doktorlardı.

Merhabalar,

Bana doktor 15 gün yasak sonra ilişki olabilir dedi bence dene canm çünkü vücut gebeliğe hazırladığı için kendini

Bana doktor 15 gün yasak sonra ilişki olabilir dedi bence dene canm çünkü vücut gebeliğe hazırladığı için kendini
Aynen bu hafta yumurtlama haftam denemelere tekrar başladım, doktorun dediğini dinlicem bir bildiği var demek ki. Allah hakkımızda hayırlısını eylesin inşallah

X