Gebeliğe Hazırlık Kürtaj sonrası adetler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kürtaj sonrası rahim yapışması olabiliyor iyi bir doktora muayene olun rahim filmi çektirin

merhaba kürtaj sonrası rahim yapışması olabiliyor iyi bir doktora muayene olun rahim filmi çektirin
Teşekkür ederim canım valla bir doktor ondan bahsetti historoskopi yapalım direk yapışıklık varsa alalım diye ama ben biraz daha beklemek istedim belki azalması normale döner diye başka doktor da yoktur öyle bişey dedi anlamadım şimdi 4. Adetimi bekliyorum o da aynı gelirse çaresine bakıcam canım

boşuna zaman kaybetmeyin 2 düşük içinde mutlaka sebebi vardır iyi bir doktorsa bilir ayrıca rahim filmini mutlaka çektirin herşey orda net belli olur rahimin durumunu görmeden farazi deyimlerle nasıl ameliyat edebiliyor ki hemen ameliyat olmayın bence.

Evet doğru söylüyosun canım bencede ilk rahim filmi gerekli ayrıyetten benim pıhtılaşmam var 8. Haftada kalbi duruyor iğne kullanmam gerekliymiş

Merhaba benimde 2 kürtajım var. Son kürtajımı ekimde oldum ilk adetim çok azdı 2. Si çok ciddi yoğundu. 3. Adetimi oldum yeni ama oda zar zor geliyor. Sizde benzer şeyler yaşamışsınız durumunuzda bir değişiklik var mı? Tedirginim bende yapışıklık olmasından. Ovulasyonda bende pik görüyorum buna bakınca adetin normal olması gerekir diye düşünüyorum ama bilemedim

Senin yine 2. Yoğun gelmiş canım anca kendine geliyordur 3-6 ayda düzeni oturuyor benim 3 adetim de 2 gün sürüp bitti çok azaldı şuan 4. Adetimi bekliyorum 2 gün sonra gelmesi lazım diğerlerinde ilaca rağmen az geldi şimdi hiç bişey kullanmadım bakalım nasıl olucak beklemedeyim canım bende korkuyorum inşallah bir sıkıntı yoktur

Durumunuzdan beni de haber edin. Umarım yapışıklık falan olmamıştır. Ben pcosluyum ilaçla da olsa çok az olduğum oluyordu. O yüzden ilaçla az oldum diye düşünmeyin inşallah yoktur sıkıntı

Durumunuzdan beni de haber edin. Umarım yapışıklık falan olmamıştır. Ben pcosluyum ilaçla da olsa çok az olduğum oluyordu. O yüzden ilaçla az oldum diye düşünmeyin inşallah yoktur sıkıntı
Teşekküe ederim canım inşallah 2 gün kaldı işte adete erken gebelik testi deniyim dedim silik çizgi gördüm ümitli değilim belki kuruma çizgisidir sende gördün mü?

Eklentiler

• 8D909F14-D882-4E3A-956B-66051435B5AC.png
    660,9 KB · Görüntüleme: 35
  • 4092B846-8191-4551-B493-AB06368A4259.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 35
  • B0AF94CA-CC61-4E99-8F79-953EC45AD784.png
    385,9 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba konu çok eski ama hala buralardaysanız cevaplar mısınız eski düzeninize döndünüz mü gebe kalabildiniz mi ?

Evet eski düzenime döndüm 2. Kürtajdan 8 ay sonra hamile kaldım çok şükür kucağıma aldım 6 buçuk aylık oldu bile
Tebrik ederim benim de azalma oldu insan yapışıklıktan şüpheleniyor ama normal şeyler sanırım rahmin eski düzene girmesi zaman alabiliyor. Allah bağışlasın, teşekkür ederim cevap için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…