Kürtaj sonrası adet

teletabet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
21
1
25
Merhaba
2 ay önce 10 mayısta kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdu. Yeni regl oldum tam 2 ay adetim normal geliyor çok şükür 🙏🏻🙏🏻 kürtajdan sonra ne zaman gebelik düşünmeliyiz? Yaşayan var mı?

1 aydan sonra korunmayı bırakabilirsiniz de diyorlar doktorlar , rahim çok inceldiği için 3 adet görmek rahimi toparlar da diyorlar bence bi 3 adet görün

1 aydan sonra korunmayı bırakabilirsiniz de diyorlar doktorlar , rahim çok inceldiği için 3 adet görmek rahimi toparlar da diyorlar bence bi 3 adet görün
Bana doktor 20 hazirana kadar adet olmazsan gel dedi ama ben gitmek istemedim. İçimden artık o koltuğa oturmak gelmiyor cidden. Şimdi ise tam kürtaj olduğum gün adet oldum . Günü şaşmadı.bir önceki ay yumurtlamadığımı düşünüyorum açıkçası. Şuan adetim aynı yoğunlukta geliyor. Bir sonra ki adetime kadar korunmayı düşünüyorum açıkçası. Daha sonra bırakacağım. Herkes kürtajdan sonra daha kolay hamile kalınabileceğini söylüyor

Bana doktor 20 hazirana kadar adet olmazsan gel dedi ama ben gitmek istemedim. İçimden artık o koltuğa oturmak gelmiyor cidden. Şimdi ise tam kürtaj olduğum gün adet oldum . Günü şaşmadı.bir önceki ay yumurtlamadığımı düşünüyorum açıkçası. Şuan adetim aynı yoğunlukta geliyor. Bir sonra ki adetime kadar korunmayı düşünüyorum açıkçası. Daha sonra bırakacağım. Herkes kürtajdan sonra daha kolay hamile kalınabileceğini söylüyor
Evet daha kolay kalanlar var ve çoğunlukta ama hormonlarla alakalı bir sıkıntı varsa yine de kalınmayabilir

Geçmiş olsun öncelikle. Kaçıncı haftada işlem yapıldığına göre degisiyo sanirim. Doktorun gel dediyse ihmal etme önce senin sağlığın önemli ilk reglin zamanında geldi diye sonrakilerind de düzenli olucagini bilemezsin. Takip edilmesi senin sağlığın için önemli evet zor aynı masada benzer duyguları yaşamak ama kadınlar herşeyi atlatabiliyo hiç bişey gecmicek değil ya elbet gecicek zamanla 🙏

X