Kürtaj sonrası adet ve hamilelik

FiruzeSalahova

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2022
1.217
997
28
Merhaba kızlar. Size bir sorum olucaktı. 8haftalik hamileydim amma bebeğin kalp atışlarını duymadık ve çok küçüktü 6haftalık gibi. Progesteronum çok düşüktü Vakum kürtaj oldum. Ne zaman adet görürüm ve hamile kalırım? Sizlerde nasıl oldu paylaşa bilirmisiniz? Çok düşünüyorum tekrar hamile kalmak istiyorum ve sağlam bir şekilde.

Merhaba kızlar. Size bir sorum olucaktı. 8haftalik hamileydim amma bebeğin kalp atışlarını duymadık ve çok küçüktü 6haftalık gibi. Progesteronum çok düşüktü Vakum kürtaj oldum. Ne zaman adet görürüm ve hamile kalırım? Sizlerde nasıl oldu paylaşa bilirmisiniz? Çok düşünüyorum tekrar hamile kalmak istiyorum ve sağlam bir şekilde.
Bende 14 haftalık bebeğini kaybettim kürtaj oldum kuzum 3ay korundum hale olmadi

Ortalama 40 günü bulur demişti doktor bana adet olma süreci

Merhaba, bende ağustosta 8haftalıkken boş gebelik sebebiyle vakumla kürtaj oldum sonrasında doktor adet olmayı beklememe bile gerek olmadığını söyledi bende onu dinledim korunmadım ve şu an tekrar hamileyim. İnşallah sizde en kısa sürede sağlıklı bir gebelik yaşarsınız😇

Merhaba, bende ağustosta 8haftalıkken boş gebelik sebebiyle vakumla kürtaj oldum sonrasında doktor adet olmayı beklememe bile gerek olmadığını söyledi bende onu dinledim korunmadım ve şu an tekrar hamileyim. İnşallah sizde en kısa sürede sağlıklı bir gebelik yaşarsınız😇
Boş gebelik belirtileri sizde nasıl oldu acaba.ben ankaradayım ve istemediğim bir gebelik yaşıyorum şuan iki haftayı geçti..eş onayı olmadan kürtaj olunamayacağını duydum.Bu durumu nasıl halledebilirim

Boş gebelik belirtileri sizde nasıl oldu acaba.ben ankaradayım ve istemediğim bir gebelik yaşıyorum şuan iki haftayı geçti..eş onayı olmadan kürtaj olunamayacağını duydum.Bu durumu nasıl halledebilirim
Normal gebelikten bir farkı yoktu sadece kese boş olup dolmayınca anlıyorlar. Aile içi problemlerinizi bilemem ama gebelik istemiyorsanız daha iyi korunmalıydınız sonuçta o da bir can ve o cana sahip olabilmek için yıllarca bekleyen insanlar tanıdım burda. İnşallah sorununuz neyse bebeğinizden vazgeçmeden çözüme ulaştırırsınız, aksi durum için bir yönlendirme yapamam

merhaba bende 7 haftalık boş keseden kürtaj oldum 2021 temmuz ayında ve halen gebelik oluşmadı ilk adetini bekle sonra korunmana gerek yok demişti 40 gün sonra adet oldum çok koru kendini ben ağır enfeksiyon geçirdim rapor vermedi ertesi gün işe başladım sanırım wc geçti enfeksiyon şimdide hsg çektirdik klomen çatlatma oldum kist oluştu bu ayda doğum kontorol hapı kullanıyorum kist geçmeden tedaviye başlayamam dedi çok zor gerçekten allah kimsenin kucağını boş bırakmasın önceleri takmıyosunuz ama kaybedince insan olsun istiyor ve sınav ya sürekli yakınınızdaki herkes istiyor ve hemen hamile kalıyor ALLAH yardımcımız olsun ama çok dikkat edin beni kimse uyarmadı ve uğraşıyoruz hala daha bi arkadaşımda ilk adet oldu sonra hemen gebe kaldı ve çocuğu yaşına girecek bünye meselesi sanırım

X