Aile Planlaması kürtaj olucam çok korkuyorum başından geçen anlatsın lütfen :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
o bebeğin hasretini öyle çekenler varki bende dahil...ona ol diyen allah...bana ol demeyende allah...

bi soru sormuşsunn...kızıma ve bebeğime haksızlık olmazmıı ?? diye...ee onların ikisinin hakkını düşünüyorrsun peki ya karnındakinin onlardan farkı ne??yüzünü daha görmemiş olmanmıı??

seni anlamayada çalışıyorum...kolay demiyorum...zor daha bebegin küçük bi bebek daha belki eşinde stemiyordurr..?? ama düşün 4 aylık bebeginin ikiz oldugunuu..ikiz bebege bakıyormuşgibii..allah kimseye çekemediğini yüklemez be arkadaşım...allah yardım ederr..yakınında akrabaların yokmu...sonrasında muhakkak korun..

inan bana 2 evladına bak..bi an için onları öldürdüğünü düşünn.elinde neşterle..karnındakininonlardan hiç bi farkı yok...4 aylık bebegine kıysaydın şuandaolmazdı...şimdi karnındakininde canı varr..ve kesinlikle sağlık için değilse..onun canını alacaksınn..ve ahirette karşına gelecek anne beni neden onlardan ayırdın istemedin diyee..şimdi zor gelir ama sonra çok pişman olursunn..

garip cümleler kurmuşsun..son yazım diyorum bidaha yazıyorum...

demişsinki bunu dogurmakla 2 çocugumun çocukluk yıllarını çalmış olacagım..bu nasıl bi düşüncedir..buna nasıl sahip oldunn...onların bi kaç yıllık çocukluklarını çalacagını düşünüp vijdan yapıyorsunda...onun değil bi kaç yılı..canına ömrüne kıyacaksın yaaa...
:KK42::KK42::KK42: öyle içime dokundu ki yazdıklarınız .:KK42: puff gece gece :KK42:

• Beğen
Reactions: WAW
X