Aile Planlaması Kürtaj için hastaneler ne istiyor, ne gerekiyor ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kızlar lütfen yorumlarınızı yaparken dikkatli yapın,herkesin hayatı kendini ilgilendirir.
Özellikle rica ediyorum bu tarz yorumlar olmasın konuda.

Kızlar lütfen yorumlarınızı yaparken dikkatli yapın,herkesin hayatı kendini ilgilendirir.
Özellikle rica ediyorum bu tarz yorumlar olmasın konuda.

Admin burası yadırgama ve nasihat sitesimi ? yoksa paylaşım ve yardım sitesimi ? yok yani ben paylaşım ve yardım olduğu için gelmiştimde

her kezin başına herşey gelebilir hayat bu...

canım devlet 18 yaşından küçük birine velisi olmadan kürtaj yapamaz...

özel hastahaneleri bilmiyorum ama özel muayene haneler yapıyor kürtaj...18den küçüğe yüksek bi para karşılığı yaparlar belki ama 18den büyüğe bekarda olsalar yapıyorlar ailesini falan sormuyorlar..

önemli olan bildiğiniz iyi bi doktor bulmak...3 yıl önce bekar bi arkadasım 500e kürtaj olmuştu muayene hanede

özel hastahaneleri bilmiyorum ama özel muayene haneler yapıyor kürtaj...18den küçüğe yüksek bi para karşılığı yaparlar belki ama 18den büyüğe bekarda olsalar yapıyorlar ailesini falan sormuyorlar..

önemli olan bildiğiniz iyi bi doktor bulmak...3 yıl önce bekar bi arkadasım 500e kürtaj olmuştu muayene hanede

500 tl karsılıgında mı kurtaj oldu

biz bulduk ablacım haftaya olcak kendisi. özel muayanede kasapa değil

bunlar ailece bozmuş kendilerini kusura bakmayın kızlar yazıklar olsun...bide bacak kadar boyuyla yetmiyo yediği haltlar bide geçmiş cevap veriyolar...tühhh

Pardon annesi misiniz babası mısınız?

Ailesine hele de bu durumda kalmıs bir kıza bu kadar agır ithamlar kimin haddine..

Kimseyi ilgilendirmez kimsenin hayatı.

ben şu durumdaki bir insana kullanılan ağır sözlere karşıyım ama çok anlayışla karşılanmasını da anlayamıyorum.kimse kızının bu yaşta böyle bir deneyim yaşayıp bu sıkıntıları yaşamasını arzu etmez heralde.çünkü ne bileyim hastalık kapma riski var bu yaşta bir bayan için atlatılması çok zor olan böyle bir şeyi yaşama riski var.bence cinsellik beraberinde getirdiği sorumlulukları kaldırabileciğin zaman yani evlendiğinde yaşanması gereken bir şey.

X