kursept

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar dün gece kursept kullanmaya başladım sabah kalktığımda sanki terledim terliycem gibiydi neyse tekrar uyguladım şimdi bu işe yaramadı demekmi oluyo veya ilk günlerde normalmi?birde ne kadar süre sabah akşam kullanıyım?

Canım Kursept galiba kokulu terlemeler için

evet cnm onun için aldım zatende devam edip etmiyceğime karar veremedim

ben onu koku icin degilde normal terlemeyi onlemesi icin almisdim ama hicbir ise yaramamisdi.

ayyyy ne biliyim yaa sanki bendede yaramıycak gibi bu olmazsa maxim alıcam inşallah gerek kalmaz tabiii

E_61 canım peki kokuyu engelliyomu,bende koku problemi var bi türlü engellimiyorum

off bende gecmisti bi ara yie basladı bu..
kursept terkur falan hic biri ise yaramadı bendede.. :KK43:

galiba bende işe yaradı kızlar bugün koltukaltım hiç ıslanmadı birde kokudan eser kalmadıı yupiiiiiiii:)
tabii bu arada inşallah bölede devam eder:)

E 61 cnm valla kursept kokulu terlemeler için sen kurseptimi kullamıştın?
birde sitede koku için karbonat kullanıpta faydasını görenler var istersen birde onu dene

geve canım haıylı olsun.peki snn daha önce koku problemin varmıyıdı

geve canım haıylı olsun.peki snn daha önce koku problemin varmıyıdı
çok olmasa bile koku vardı cnm teşekkür ederim cnm darısı bu dertten muzdarip herkese
tersiz kokusuz kupkuru günler bizim olsunnn:)

kursept ve terkurdan bende sonuç alamadm

galiba bende işe yaradı kızlar bugün koltukaltım hiç ıslanmadı birde kokudan eser kalmadıı yupiiiiiiii:)
tabii bu arada inşallah bölede devam eder:)

biz ailece kullanıyoruz :KK70: benim koku problemim yoktu aslında.. ama hakikaten ıslanmıyorum bilemiyorum psikolojik mi :) denemenizi öneririm

arkadaşlar kursept isimli bir krem var.ben kullanıyorum.terliyorsun ama kokmuyorsun.eskiye oranla terlemede sürdüğün sürece azalıyor ssk ödüyor.fiyatı 5-6 tl. uzun süre kullanmamın zararı var mı bilmiyorum ama ben 5 yıla yakındır kullanıyorum memnunum.

X