Kur'an her zaman okunur mu?

nimesayyyy

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
511
637
35
Regl olunca Kur'an ı ellemeden ayetleri okuyabilir miyiz? Ben ayet'el kürsi okumak istiyorum her zaman örneğin okumakta bir günah yoktur değil mi?

Ömer Döngeloğlu hoca bir sohbetinde okunabilir diyordu kendini nazardan hasetten korumak için rahat hissetmek için böyle dönemlerde nas Felak okunabilir diyordu, YouTube dan bakarsanız daha açıklayıcı bilgiye ulaşabilirsiniz bence

Bende okumamak gerekiyor diye duyuyordum ama pek aklıma yatmıyordu bencede okumamız lazım tabiki elimize Kur'an alıp okumaktan değilim maksadım ezbere bazı sureleri okumak. Bakarım canım sağol.

Regl olunca Kur'an ı ellemeden ayetleri okuyabilir miyiz? Ben ayet'el kürsi okumak istiyorum her zaman örneğin okumakta bir günah yoktur değil mi?
Ben reng dönemlerimde huzursuz oldugumda tvden yasin bakara süresini acip sesli bir şekilde dinliyorum cok faydasi var eve huzur bereket ve şeytani varliklar dan korur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…