Salata Tarifi Kumpirimsi salata.......

womanly

╣→∑§Ł∑M←╠
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
989
1
tadı süper deneyin derim etrafımdakiler hasta oldu benden soylemesi....

patatesler haşlanırken sizde diğer malzemeleri hazırlayın...eger isterseniz başka başka malzemelerde ekleyebilirsiniz damak tadınıza göre...

isteğe göreatates
isteğe göre:garnitür
isteğe göre:sosis
isteğe göre:zeytin
isteğe göre:salatalık turşusu
isteğe göre:yoğurt
isteğe göre:sıvı yağ
isteğe göre:tereyağ
isteğe göre:tuz

patatesleri haşlayın,patatesler haslanırken sizde sosisinizi,zeytininizi,salatalık turşunuzu kesip hazırda bekletin birde tabiki garnitürünüzü hazırlayın,patatesler haşlandıktan sonra kabuklarını alın ve bir kapta parçalayarak karıştırın parçaladıktan sonrada içine tuz ve sıvı yağ koyun tekrar karıştırın sonrada diğer malzemeleri koyun hepbirlikte karıştırın karıştırma işlemi bittikten sonra salatayı servis tabagınıza dökün ve üzerini düzeltin ve yogurdu salatanın üzerine yaydırın bu işlemden sonrada tereyagı ile sıvı yagı birlikte eritip üzerine dökün....

saol canım bende bunu fırında pişirerek yapıyorum sucukda koyarım bazen

şimdi şöyle patatesleri haşlıyorum borcama koyuyorum biraz ezip sonra garnitür sosis sucuk karabiber pulbiber tuz koyuyorum üzerinede bolca kaşar rendeliyorum sonra pişince ketçap mayonez sıkıp yiyoruumm dene arkadaşım istersen böylede güzel oluyor

bişey diil canlarım hakkaten güzel oluyo benimde cnm cekti yaw..........fırındada süper olur eminim denicem.....

kıs wom sen bu kadar becerıklıydın heh bıze nıye demedin :))
canım eminim guzeldır denıycem bi ara..tskler..

kıs wom sen bu kadar becerıklıydın heh bıze nıye demedin :))
canım eminim guzeldır denıycem bi ara..tskler..

ay bebişim sen ne ara geldin gı insan özelden yazar ben burdayım diye .......heralda becerikliyim:dilcikar:ne sandın low daha ne tarifler var bende dökücem yakında :roflol: ben tesekkür ederim cnmm....

womanly sekerim bende yeni gordum tarifini. cok guzele benziyor. bende bugun kumpir yapiyorumda bi bakayim dedim ne tarifler var. ben firinda pisiriyorum patatesleri. yani butun koyuyorum firina folyoya sariyorum. sonra bicakla ikiye bolup oyle koyuyorum malzemeleri ortasina.

bende buna benzer bişeyler yapıyorum harika oluyo gerçekten.canım istedi ya gece gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…