KUMAR OYNAYAN NİŞANLI

arkadaşlarından da çok paralar almış ve herkes biliyormuş oynadığını. İnşallah verirler paramızı

sevgililik dönemimizde 'her koşulda yanındayım' demiştim klasiktir ya. Onun arkasına sığınıyor hani yanımdaydın diyor şaka gibi

ve şimdi de beni suçlu hissettiriyor işte .. nasıl kendini bu konumda haklı görebilir aklım almıyor

gece nöbetlerine dahil kalıp çalışıyordum iş yerimde bunu bile bile benden sürekli para alyordu. benzin parası dahil

Yalan yere seksen kere yemin eden birinin kurduğu hangi cümlenin bir değeri olabilir ki? Hala oturup acaba söylediklerinde haklılık payı var mı diye düşündünüyorsunuz? Duymamanız bile gerekir.
kendisi de ailesi de hep yeminler ettiler boş yere

kumar oynadığını bilmiyordum ki

Nasil suclu hissedebiliyorsunuz ki? Istedigini soylesin. Bu adam sizi resmen dolandirmis. Gelmeyin manipulasyonlara. Bir de pisman olacaksin demesi yok mu? Dolandirici, kumar bagimlisi bir adam sizi nasil mutlu edebilirdi?

evet yaptığı her şeyi unuttu hayatıma birini aldım diye benden kötüsü yok şu an

1 ay önce işe gireceğim diyerek 50bin lira aldığını bana sürpriz yapacağını o yüzden söylememeleri gerektiğini söylediğini anlattı ve taksit zamanı parayı ödememiş.
Adam tam dolandirici, ablaniz da dolandirilmaya musait. Ailece biraz aşırı iyi niyet babindan saf mısınız?
Diğerleri icin borc harc demiş, işe giren insan niye borc alır ki?

öyle bir psikolojiye soktu ki beni anlatamam. para kavramımı dahil kaybettim. insanlar aldatıyor barışıyor nerelerden dönüyorlar sen affetmiyorsun diyor.

teşekkür ederim.. bundan sonra hayatıma senin gibi bir korkak almayacağım diyor kimse seni benim gibi sevemez diyor. nasıl bir düşünce tarzı anlamıyorum

Başlığı okuyunca hâlâ nişanlınız sandım, sona doğru bir rahatlama geldi. En sonları okuyunca da biraz kızdım. Ne demek affedilir mi? Assssla! İnsan belki aldatır da bunu alışkanlık haline getirmeyebilir ama kumar başka bir bağımlılık.
Yakın akrabamın kocasının fıstık gibi işi vardı, dubleks evleri vardı. Adam kumar oynamış. İşindeki tüm sermayesini kaybetmesi bir yana güzelim evleri de ipotekli.. böyle bir hayat mı isterdiniz?

öyle bir psikolojiye soktu ki beni anlatamam. para kavramımı dahil kaybettim. insanlar aldatıyor barışıyor nerelerden dönüyorlar sen affetmiyorsun diyor.
Afedersin totonuzda ki dona da gozkoymus, onu alamamış, ondan bu çırpınışlar.
Siz de bütün bu yaptiklarina rağmen, adama inanma potansiyeli var, o donu da verecek gibisiniz

bak güzel kardeşim nisanliyken öğrenmissin şanslısın. ben 8 yillik kocamin iddia oynayip bizi yuzbinlerce lira borclandirdigini 3 ay önce öğrendim. perisan haldeyim ne affedebildim ne ayrilabildim ikimizide zehir oldu hayat en sonunda konu komşuya rezil oldugumuz evde esyalarin kırıldığı kavgayla evden gitti. sirf para icin. yani sen şanslısın ayni evde degilsin. üstelik yeni birini hayatina sokabilmissin demekki sevgin bitmis. keske benim sevgim bağımlılığım bitseydide su an bu kadar üzülmeseydim. kendini suclama sen yaninda olmussun borç vermissin destek olmussun o suclu sen degil. sana ulaşmasını engelle yoluna bak. şükret evli olup birde mal paylaşımı evden kim gidecek derdin yok

Çünkü sen kendine önem vermiyor ve önemli görmüyorsun.
Sen ona bu kadar zarar vermiş olsaydın senin yüzüne bakar mıydı? Sor bu soruyu kendinbu m

Çünkü sen kendine önem vermiyor ve önemli görmüyorsun.
Sen ona bu kadar zarar vermiş olsaydın senin yüzüne bakar mıydı? Sor bu soruyu kendine.
bu mesajı belki 10 kere okudum. o kadar haklısınız ki..

sizinki daha zor.. bizim onları koyduğumuz konumdan farklı bir yerde duruyor olmalarının hayal kırıklığını kimse anlamayacak. yapmaz dediğim her şeyi yapmış adam hiç mi tanıyamadım diye soruyorum kendime.. allah yardımcımız olsun..

Afedersin totonuzda ki dona da gozkoymus, onu alamamış, ondan bu çırpınışlar.
Siz de bütün bu yaptiklarina rağmen, adama inanma potansiyeli var, o donu da verecek gibisiniz
ben çok sevmiştim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…