Kulübe yeni kayıtlı EYLÜL ANNELERİ burda yazışalım...

arkadaşlar ben eylul annesı olarak cok yenı bır kadınlar klubu uyesıyım...Ama malesef burdakı butun arkadaslarım cok eskı uyeler oldugu ıcın konulara dahil olamıyorumsızde benım gıbı yenı uyeysenız ve eylül annesı ısenız burda bulusalım...

bende 22 haftalık hamileyim ve benim de bir oğlum olacak inşallah

hayırlısı olsun ınsallah.uşaktan yazıyorsun herhalde ...cok geldım ıs ıcın usaga calısırken...ısım nedır?

evet uşaklıyım ben zaten hala çalışıyor musun bilmiyorum ama bankada mı çalışıyorsun, ben de çalışıyordum eskiden ama 5 aydır falan çalışmıyorum artık

evet bankada calısıyordum ama ayrıldım 10 ay oldu ayrılalı..esım ıstemedım sehır dısı gorevlerımız cok oluyordu.usaktakı meshur mekanımız ağaoğlu oteldi:)sendemi bankacıydın?

yok kız nerdeee isterdim ama olmadı ben önce 3 yıl genel müdür asistanlığı yaptım sonra ayrıldım ordan 1,5 yıl da bir alışveriş merkezinde fiyat kontrol sorumlusu olarak çalıştım hamile olunca ordan da ayrıldım şimdi boşum memurluk sınavına hazırlanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…