Saç Rengi ve Saç Boyama küllü koyu kumral 6,1 boyayan varmı???????

İstedigim rengi elde ettim kullu orta kumralla kullu koyu kumrali karistirdim ve sonuc harikaaaaa
Konunun üzerinden hayli zaman geçmiş..ben saçlarımı siyah boyamıştım çok pişman oldum kumral renklerde saçım vardı aktı renk biraz kahveye döndü sonra koleston açıcı ile çok az açtım kızılımsı bir kahve yansıma oldu sonra garnier 7.0 7.1 ile boyadım diplerim açık sonraki yerler biraz daha koyu kumral oldu bir daha boyasam belki renk otururdu ama içime sinmedi kutudaki renge aldanıp lorael 6.1 ve palette 7.1 ile karıştırıp boyadım saçım şimdi tek renk fakat ben daha açık bir kumral yani 7.1 tonlarında istiyorum ama saç diplerim hep açık kalıyor ne yapmaliyim sizin saç renginize ulaşmak için

ben boyadim lorealin 7.1 ine . yalniz yine guneste hafif kizil yansimalar vardi. bu kizilliktan oyle nefret ediyorumki. bazen sinirimden kafayi kazitip yeniden ciksin diye beklemek geliyor icimden. ne akla hizmet sacima boya surduysem artik.genc kizlik hatasi diyelim en iyisii...bu kizilliga takmis durumdayim cunku nefrwt ediyorum en ufak yansimasindan bile.

en son 3.0 a boyuyucam siyaha yakin sonrada boyamiyicam artik okadar biktim yani.
Öyle bir hata yapayım deme oda yine kendi saç tonundan koyu olduğu için boya istiyor ...ben boyadım aynaya bakınca peruk takmış gibi oluyorsun ... O kadar pişman oldum ki..kendi saç rengine yakın ton boya yada uzayınca ombre gibi duracak bir renge boya

ferdem 180.... tesekkurederim arkadasim tavsiyeni goz onunde bulundurdum.ve bi 1 hafta once 5.0 findik kahvesine boyadim.kendi sac rengimle ayni oldu uzerinede 4 5 defa yikamamla kendi dogal rengi oturdu diplerdeki renkle alakasi yok ayni dogal sacimmis gibi duruyor. fakat sadece dip boyasi gibi yarisina kadar ombrelerimi bozmadan yaptim .

En iyi saç boyası marksı nedir. Yada en çok tercih edilen. Ve nefret ettiğim kızıl vede kahve rengi yansıtmayacak dahi olan. Koyu küllü Kumral hangi Numaralarda mevcut. Teşekkürler

X