Saç Rengi ve Saç Boyama küllü açık sarı ve kumral karışımı bu konuda fikri olan ya şimdi konuşsun yada hiç;)

krstal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
480
2
palette küllü açık sarı 10.1 vee yine palette kumral 7.0 karıştırıp saçlarını bu renge boyayan varmı?varsa deneyimlerinizi yazarmısınız lütfen.
küllü açık sarının içersine %30 kadar kumral 7.0 eklemeyi düşünüyorum nedersiniz :97:

ben küllü açık sarı ile küllü kumralı karıstırmıstım saclarımda turunculuk vardı senin sac rengin ne boya varmı bunlar rengi farklılastırır kumral koyulastırır ama zaten cok acık olmasın istiyorsan yap derm bence acık kumral daha guzel olur gibi tabi sacın kumrala yakın bi renkse koyuysa zaten bi degisiklik olmaz nerdeyse boyarsan resim paylas bakalm nasıl olmus gorelim...

cnm bende açık kumral ile küllü açık kumralı karıştırmıştım yani 8.0 ile 8.1 i eğer açık ton elde etmek istiyorsan 7 numarayı karıştırma derim ben..Benim saçım turuncu içermeyen açık bir kumral oldu koyu sarı gibi yani böyle bir renk istersen dene

arkadaşlar ben saçımı kızıla boyamıştım aktı şimdide kumrala boyamak istiyorum mama kızılın üzerine tutarmı farklı bi renkmi çıkar açıcı kullanmalımıyım yardımcı olursanız sevinirim

tatlım bende kumrala boyamak istiyorum saçım karamel su anda acaba bu renkleri karıştırsam turunculuk giderrmi yaa kendi saç rengim açık kumral ona dönmek istiyorum

tatlım bende kumrala boyamak istiyorum saçım karamel su anda acaba bu renkleri karıştırsam turunculuk giderrmi yaa kendi saç rengim açık kumral ona dönmek istiyorum

küllü tonlar turunculuğu azaltır canım 8.1 ya da 9.1 le boyayabilirsin ilk seferde tamamen yok olmasa da azaltır açık kumral düşünüyorsan 8 numaranın aşağısına boyama koyu olur

eğer saçınızda kızıllık varsa iyice akıtmadan kumrala boyamayın ,bir kaç yıkamadan sonra alttan kızıllık belli oluyor.annemin saçları bakır renginde idi ,sonra karamele çevirdi en sonda küllü kumral yaptı 8.0 numara yada 8.1 yapabilirsiniz.yalnız şu var biraz koyu düşüyor onu belirtiyim.bu arada ben yukarda konu açmıştım bu kumral ile küllü açık sarıyı karıştırıcaktım ama kumral koyu çıkıyor diye vazgeçtim.bugün başka bir renkle karıştırdım.palette küllü sarı ile koleston çok açık doğal sarıyı .koleston boyasında bir acayiplik vardı tarihine baktım daha yeni boya ama kaşar gibi uzuyordu boyaneyse ben iki boyanında tamamını karıştırdım ve oksidasyonlarını koydum .saçlarımı boyamaya başladığımız anda benim saç derimde bir yanma 10 dk bile tutamadım .saç derim yanıyor gibiydi,uyuşmaya başladı hemen yıkadım.saç rengim istediğim gibi olamadı anlaşıldığı üzere.biraz renginde çiğlik var.neden böyle olmuş olabilir daha önce böyle bir sorun yaşayan varmı?artık boyamayada korkuyorum neyapıcam bilmiyorum

herkese merhaba öncelikle size kendimi anlatayım. saçlarımın doğal rengi orta kumral. yeşil gözlüyüm ve saçlarım kalçama kadar uzun. 3 ay önce bal köpüğüne boyadım fkat açıcı kullanmadım saçlarım turuncu oldu zamanla bakırımsı bi renge dönüştü simdilerde iyice belli olmamaya basladı. bugun saçımı palette 8.00 aık kumral ve palette 9.3 açık küllü kumrala boyamak istiyorum. küllü kumral turunculugu alıyomus diye duydum. sizce nasıl olur yakısır mı bana. çok açık olmamakla beraber güzel açık bi renk olsun istiyorum. cevaplarınızı bekliyorum.

merhaba arkadaslar yaklasik alti ay kullu kumral kullandim cok da severek kullandim iki gun once bir cilginlik yaptim 2 kutu nevacolor bir kutu da koleston aldim sonuc bu ben begendim hic kotu bir yorumda almadim simdi ombre yaptirmayi dusunuorm tam ombrelik bir sac oldu cunku. kodlarini isteyen arkadaslara yazarim:)

Eklentiler

• 2015-02-22 21.38.46.png
    471,6 KB · Görüntüleme: 11.565
7 neree, 10.1 nereee...Karıştırma bunları canım.Açık küllü kumral istiyorsan, kumralla açık küllü sarıyı karıştıracağına git direk açık küllü kumrala (8.1) boya.

turunculuğu almasını istiyorsan boyadığın boyanın içine 1 fındık büyüklüğünde mavi boyada karıştırabilirsin.

bence boyatta bizde görel,im nasıl birşey miş ::::)

Cook guzel olmus rengi :) Kac numaralari karistirdin ?

Merhaba, ben uzun zamandır saçımı küllü açık kumrala boyuyorum turunculuklardan kurtulmak çok zor oluyor. mor şampuanı duydum.. birçok markanın var ve turuncunun zıt rngi oldupu için nötrletiriyor. 2

Merhaba, uzun süredir saçlarımı açık küllü kumrala boyuyorum bir türlü turunculuklar gitmiyordu, mor şampuanı duydun bir çok farklı markanın var mor şampuanı... 2 haftada bir kullanıyorum... Saçım 10 15 dkka kadar bekletiyorum çok güzel oluyor.

eveeeet gelelim onatello iksirine :)))oncelikle karisimimda herzamn koleston 8.1 kullu acik kumral olur. o olmadan yola bile cikmam cimbiz gibi:)) koleston cepte.sonra nevacolor 9.0 ve 10.1 i aldim yine iki tup %9 luk oksedasyonaldim guzelce karistirdm uyguladim ve suan saclarimi cok seviyorum:))) bol sans calipsom gecikme için özür dilerim

eveeeet gelelim onatello iksirine :)))oncelikle karisimimda herzamn koleston 8.1 kullu acik kumral olur. o olmadan yola bile cikmam cimbiz gibi:)) koleston cepte.sonra nevacolor 9.0 ve 10.1 i aldim yine iki tup %9 luk oksedasyonaldim guzelce karistirdm uyguladim ve suan saclarimi cok seviyorum:))) bol sans calipsom gecikme için özür dilerim

Benim sacim dogal kullu kumral ustu, rofleleydi. Yil sonu sikildim ve 7.1 ile 2 kez boyadim daha sonra 2 kez 8.1 ( 1. koleston hic memnun kalmadim, 2. loreal majireldi) .Bugun loreal excellence 8.1 ile boyadim ve sonuc beni mutlu etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…