Küllerden Doğmak Vol.2

Çok girip okuyamadım hala şehir dışındayız eve yarın dönücez nasipse. Aylık görevleri okudum iyi geldi bana hepiciiiniii yapıciiimm efendim

Çok geçmiş olsun canım :KK66:

yok tatlıcım ya bayram üstü hastalık diyelim çok rahatsızdım inş. yeni hafta yazdırabilirim ismimi

Sana da geçmiş olsun canım ya salgın mı var nedir? Aman Allah korusun ya hastalıktan :nazar:

farkında olmadan dünkü ödevi yapmışım 1 oda da ne daha fazla yeri süpürdüm ben kabul olur mu bilmem

Olur canım olur ellerine sağlık :21:

Kızlar ben mutfak duvarımı sildim :KK73:

Sıvı arap sabunu ve mob aldım. Çok rahat oldu. Ama malesef bi yerini söktüm duvarın :KK42: oraya ne yapacağım ben yaaa, küçük çerçeve mi alsam canlı çiçek mi yapıştırsam ya, bir de yeri o kadar kötü ki :mad::mad:

Bugünkü odev

Ekmeklik temizlemek.

Olmayan 5 parça utu
Valla canım ekmeklik yok :) ödevide bilmeden ütü yapdım biraz önce :KK53:oğlumun sünnetlik kıyafetinin 2 parçası Benin 1 şalım 1 eteğim 4 eder idare et artık birazdan evden çıkıyoruz :KK55:öpüldünüz :KK60:

Bugünkü ödev 5 Parça ütü yada ekmeklik temizlemek
Ödevini yapanlar:KK9:
1-naz__24 (4 Parça:110:)akşam bi şey daha ütülerim :63:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Ekmeklik temizlemek eğer yoksa 5 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2-anathema

ben utu yaptim:)

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2-anathema
3-ayseyma
Ben de bugün giydiklerimi sabah ütüledim ama 3 parça

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- Naz_24
3- anathema
4- ayseyma

NAZ24 NAZ24 arada kaynamasın ekleyelim:KK53:

UZUN MESAJLAŞMALARDAN SONRA 4 HAFTALIK GÖREVİMİZ GELİYOR :rolleyes::rolleyes:

32 KİŞİNİN DİKKATİNE

1- Vitrin ya da konsol ya da tv sehpası ya da tv ünitesi düzenlemek (Bunlardan hangisi varsa birini seçebilirsiniz)

2-Baza altı düzenlemek

3-Tüm sandalyeleri silmek

4-Bir odanın ya da wc nin ya da banyonun duvarlarını silmek

görevlere çok sevindim yapmam gerekenlerdi birkaçı iyi oldu herkese kolay gelsin :KK25::KK25:
baza alti duzenledimmm
ama baznain altindan çikanlari napicammm:mad::mad::mad::mad:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- Naz_24
3- anathema
4- ayseyma

NAZ24 NAZ24 arada kaynamasın ekleyelim:KK53:
:KK60:Sağol canım

Şindi eve geldik :KK56::KK16:görümcemede uğradık,çok güzel bi gün oldu lakin eve dönüşde TAKSİCİNİN biri arkadan arabaya Çarptı kaçtı:KK62:arabaya diyorum çünkü bizim değil şirketin:mad: bu ay üçüncü çarpılış arkadan :KK64:eşiminde bi suçu yok polis hiç bişey yapmadı kaçtığı için :mad:plâka belli hiç yardım etmedi,durak belli ne Biçim adalet bu :KK42:

:KK60:Sağol canım

Şindi eve geldik :KK56::KK16:görümcemede uğradık,çok güzel bi gün oldu lakin eve dönüşde TAKSİCİNİN biri arkadan arabaya Çarptı kaçtı:KK62:arabaya diyorum çünkü bizim değil şirketin:mad: bu ay üçüncü çarpılış arkadan :KK64:eşiminde bi suçu yok polis hiç bişey yapmadı kaçtığı için :mad:plâka belli hiç yardım etmedi,durak belli ne Biçim adalet bu :KK42:
geçmis olsun
oglunaeda hayirli olsun, Allah buyuk murvetinide gostersin insallah

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- Naz_24
3- anathema
4- ayseyma
5- Areser

O kadar yorgun olmama rağmen ödev söz konusu olunca mecbur ütülerimi yaptım 5 parçadan fazla ütü yaptım

Kızlar ben haftalık görevlerden 3 tanesini yaptım.TV ünitesini ve Portmanto yanı vitrini düzenledim.evdeki sandalyeleri sildim birde baza altını düzenledim.zaten pek karışık değildi ama çıkarılacaklar vardı onları çıkardım
Yanlız havalar iyi gidiyor diye yazlıkları kaldırmadım daha.birkaç haftaya baza tekrar elden geçecek mecbur.
Bir tek duvar kaldı onu da tuvaletin duvarlarını sileceğim inşallah.
Tam bugünün ödevi ütüye başladım 3.parçada telefon çaldı misafir geliyor diye. Ütüye bırakıp mecbur ikramlık hazırlama telaşı falan başladı.
Bugünkü ödev o sebeple kaldı malesef:KK43:
Ama bugün çok iş yaptım evi sil süpür, Kızımın dolabı düzenle küçülenleri kaldır sonbahar lıkları çıkar.mutfağı düzenle, banyo tuvalet sil, yemek Hazırla, misafire ikramlık yap,misafir ağırla,arkasından mutfağı Topla evi süpür şimdide kızımı uyutmaya çalışıyorum
Ay çok yoruldum

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- Naz_24
3- anathema
4- ayseyma
5- Areser
6-kelebek25
bende ödevi biraz önce bitirdim ne 5 ne 10 olan butun utuler bitti ama yınede oğlanın formalar ve fon perdelerim duruyor

yesa1 benim bazam yok yataklarım hepsi altı boş onun yerıne altlarını silmem sayılırmı yatakları cekip

Bana bildirim gelmedi bugün nedense, bugünkü görevi yapamadım maalesef:KK43: Ama haftalık görevlerden banyo temizlemeyi yaptım, duvarını da sildim. Anladım ki banyo- tuvalet takıntım var her gün bir ciflemezsem olmuyor:KK70:

X