Küllerden Doğmak Vol.2

Oyyy okurken bayılacaktım:) temizligini takdir ettim ama dağınıklığın beni benden aldı ayyy bayılazaaaam benim düzen takıntım var oğlanın ameliyattan sonra saldım korkuyorum alışırım diye

Tamam canım yapıcam merak etme ,yaptım say .

bu arada seni dürtmeme gerek yok sen düzenli birisin ama senin düzeltmek istediğin neydi

ay bende hamileyken çok çektim o dertten
olmaz mı hiç bu hafta ütü icin dürt beni:) diğer hafta başka hedef belirliycem:)

Hadi inşallah darısı bana, bizimkilerde habersiz gelmeye bayılıyorlar ben nefret ediyorum ama
Ben de hiç sevmem aslına bakarsan sadece ev toplu diye sorun etmedim bu sefer
Ama kendisine de dedim arasaydın bir şeyler hazırlardım diye... Gezmeye çıkmış uğramış :)

Nego hadi bakalım ütü vakti. başla bir yerden. bugün günlük ödevde ütü zaten. en az 10 parça bekliyorum senden. tabi elim hızlı vaktim var ütüm çokta dersen 15 parçada olabilir. ama bildiğim kadarıyla çocuklar bu sıralar biraz huysuz en iyisi 10 da karar kılalım. hadi bekliyorum

Ben de hiç sevmem aslına bakarsan sadece ev toplu diye sorun etmedim bu sefer
Ama kendisine de dedim arasaydın bir şeyler hazırlardım diye... Gezmeye çıkmış uğramış :)
iyi yine sadece uğramış seninki, biz ilçede oturuyoruz kayınbabamlar merkezde öyle habersizce pat diye yatıya geliyorlar, sinir oluyorum bende diyorum haber verin diye biz yabancımıyız diyorlar. Ya belki bi planım var müsait değilim hiç düşünmüyorlar

Benim minnoş badim tatlışkom MaRaL_ 'ııımmm ne yaparsın acep
Bak bugün ütü ödevi var senin de dertli olduğun konuydu yanlış hatırlamıyorsam
Hadi bakim pamuk eller ütüye
Ben alışkanlığımı edindim sende sıra :)

Ah canım şimdi yapamam bebeğim ayağimda uyuyor büyük kreşten gelsin abisi oyalarken yapıcam:)

O zaman kötüymüş ya Ne yapılır bilemedim söylüyorsun anlamıyorlar demek ki.
En sık hangi gün geliyorlarsa o gün sinemaya gidin gece matinesine Kapıda kalsınlar telefona da bakmayın anlarlar o zaman belki.

A Anka bu arada d vitamini eksikliği bende de var hatta parathormon diye bir hormonum yüksekti, kalsiyumummu eksiliyormuş ne, kaç sene oldu en az 3 :) endokrinoloji ye gitmiştim hala kontrole gidicem:) b12 ye baktırmadim ama b12 aldirdim tabi ben ilaç kullanma da çok unutkanim aylar oldu unuttum ilacı:)

chentiq çıtçıtlı badiyi iç çamaşırın üstüne giyiyoruz dolayısıyla özel bölge hava alamıyormuş canım zararı o.

Çok şeyler demek isterdim üzülme kardeşim allah seninle

Ooo oooooooo konu sahibi böyle yaparsa

Liste Nerede adımı ekleyecegim daha yeni işten çıktım ama olsun yaparım heralde

Bu arada aa Jartiyer alırım bi dal

Canım hapların faydası olmuyor bana iğne vurduruyorum. Çok şukur baya duzeldim. Yerlerde sürünüyordum. Bak mesela 1 haftadır hiç uyumamıştım dun gece 4 de yattım 6 da kalktım. Evimi de toparladım utumu de yaptım. Kızımı da fiziğe götürdüm. Şimdi yemek yapacağım. Eskiden namaza bile zor kalkardım duşun.

Bugünün ödevi ütüymüş çıkssss hiç bana göre değilsiz yapın ben yapmicim hiç sevmem ütüoğlum ortakulak iltihabı geçiriyor bu sabah karga kahvaltısını yapmadan doktorumuza gittik 06-30 da iki gündür ağrı kesici ile duruyordueşim hasta bugün işe bile gidemedi bizi hastaneye bıraktı yoldan eve dönmüş fena olunca allahdan başka arkadaşı var arabada o getirmiş eve çok uykusuzum ve yorgunum

Geldım baduşumm .ya ben dun cok utu yaptım sayılmazmıııı

Şımdı gelsem zıle bassam stres olurmysun sen onu de bakımmm:))

Gecmıs olsun canım.dıkkat etde sana gecmesın

Geldım baduşumm .ya ben dun cok utu yaptım sayılmazmıııı

Şımdı gelsem zıle bassam stres olurmysun sen onu de bakımmm:))
Mutfağa girmezsen sıkıntı yok tatlım sen salonda keyfine bak ben her şeyi hallederim çay da getiririm çörek de
Bu arada dün yaptıysan sayılıyor :)

çok geçmiş olsun canım ya .

ben yaparım ütü hafta sonu yapmamıştım. 5 gömlek ütülerim

hiç yapan yokmu listeyi göremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…