Küllerden Doğmak Vol.2

çok zor şeyler gerçekten.
bir eve her şey lazım.
kp.paraya düşkün belli kira almasından.

ben de evlenirken eşya vs. ilgilenmedim.eşim planlamıştı.
yatak odası kullanışsızdı.en büyük sıkıntım oydu ama eksiğimiz yoktu.

ev kullanılacak düzeyde.küfü vs. yok.
güneş alıyor en önemlisi.
ama herkes gözüne hoş gelen şeyleri yapmak istiyor.
derli toplu olması önceliğim.
Aynen canım, Allah herkesin gönlune göre versin
merhaaba kizlar
bankaci email gondermis , kredi veremiyoruz diye
sebep oalrak gecen ay iki musterinin çeki dönmü$tÜ ,onu yazmis
BIZDen kaynakli bisey yok ama onu yazmis
heveslenmistik baya, simdi nolcak bilmiyorum :KK43:
karsiliksiz çeki biz yazamdikki aklim almiyor neden bunu one suruyolar :KK43:
Üzüldüm canım insallah bir çözüm bulunur
BUGÜNKÜ ÖDEV
Silinecek bir yeri silmek halı koltuk vs.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. Damlaçikolata
2. eflalim
3. flores
4. yesa1
5.ayseyma
6.maral
7.bendimahi
8.callan
9.naz_24

Bugünkü ödevde benden olsun mutfak tezgahı veya lavabosunun temizlenmesi,varsa üzerindeki fazlalıkların kaldırılması, gecenin bu saatinde hayırdır naz ne işin var diye soranlara "kızım hasta ateşi var uyuyamıyor istifra ediyor :KK43: onu ayağımda sallıyorum uyusun diye ama uyuyamıyor bir türlü"
gecmis olsun canım
Ay kızlar ben mutfağın şu anki halini eklesem bayılırsınız kesin. Dağınıklığı geçtim çok pis şu anda. Kaç gündür kız hasta sürekli kucağımda. Uykusuz geçen 5. gecenin sonunda an itibariyle uyudu. Ben de uyuyacağım. Mutfak falan umurumda değil.zaten yemek yapmıyoruz dışardan söylüyoruz kaç gündür. Eşim gelir birazdan beraber toplarız diye umut ediyorum. Kollarım tutmuyor zaten. 20 kilo olmuş benim kız. Sürekli kucağımda. :KK43:
Allah kolaylık versin canım

nasil olsa bigun yapacaksan yap tabi bide kardes yaaprsin zaman geçiyor :)

hatta benim akima sey gelmisti :))))))

hani çocuk odasi odevi evrmiyonuz àçocugu olmayanlar var diye yaaa
olmayanlara çocuk yapma odevi verelim diycekdimmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ay bu çok hoşuma gitti ama bana iki yeter zira huni takıp gezmeme az kaldı:KK53:

[QUOTE="cnntrm, post: 44184155, member: 3230kullaniyorum uu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Dün halletyim canim, hatta duşu ardiye gibi kullaniyorum demistim onu bile düzenledim, önumüzdeki persembe ameliyat olacak bebegim iş yapamam diye yaptim[/QUOTE]

eline sağlık valla :nazar: benim de işlerin çoğu tamam çekmeceleri de bugün düzenledim hatta fotoğrafladım:KK53: 1-2 şey kaldı yapılacak onları da hallederim bugün yarın inşallah.. minik kuzuna da sakın üzülme annesi çabucak ameliyatını olup iyileşecek merak etme. hem küçük olduğu için ne olduğunu bile anlamayacak:emir_bebek::emir_bebek:

:)))))))
TR deki mutfak malzemeri yapan yerler koselik desenee
kiralikdada mi oyle:KK57:

çok tatlısın canım yaa evet kiralıklar da böyle :KK66: benim mutfağı gördün işte. sitenin tüm dairelerinde aynı mutfaktan var. ev böyle teslim ediliyor. beğenmeyen ve parası olan onları söktürüp kendi istediği gibi yaptırıyor. ama onu da evi satarken söküp götürmüyor yani:KK70::KK70:

Kizlar boyle herkesin yazisini aliyorusunz ya coklu alinti. Ben bir tane kopyalayabiliyorum bir kac taneyi nasil yapiyoruz ???
alıntılamak istediğin mesajların sağ alt köşesindeki ÇOKLU ALINTI'yı tıklıyorsun hafızaya alıyor.
en son yazmaya karar verince yazı kutusuna gelip ALINTILARI EKLE miydi neydi onu tıklıyorsun çıkan pencereye tamam deyip cevaplarını yazıp postalıyorsun canım :)

alıntılamak istediğin mesajların sağ alt köşesindeki ÇOKLU ALINTI'yı tıklıyorsun hafızaya alıyor.
en son yazmaya karar verince yazı kutusuna gelip ALINTILARI EKLE miydi neydi onu tıklıyorsun çıkan pencereye tamam deyip cevaplarını yazıp postalıyorsun canım :)
Bunu bende bilmiyordum tek tek cevapla deyip öyle alıntı yapıyordum :KK45: bu bilgi iyi oldu :KK36::KK36::KK36:

MaRaL_ MaRaL_ tr de kimse o mutfakla evini kiraya veremez :KK43:öğrenciler bile tutmaz,inş rabbim kendinize ev verir istediğin gibi yaparsın mutfağını:KK51:

X