Küllerden Doğmak Vol.2

o ne olaki baris manço karisimi ben bilmiyorum
balli limon yaptim kustu
sicak su buhari yaptimn burnunu kaç kere temizledim saymadim
dun akiyordu bugun hiçbisey yok tikandi meret kolay kolay açilmuyordaaaa

sizede geçmis olsun

Şarkıda sayıyor ya. O karışım.
Kaç yaşında kuzu. Ben cold mix kullanıyorum kıza rahat uyuyor. Yakasına damlatıyorsun. Viks varsa kuçucuk mercimek kadağr yastığa sur istersen. .

Şarkıda sayıyor ya. O karışım.
Kaç yaşında kuzu. Ben cold mix kullanıyorum kıza rahat uyuyor. Yakasına damlatıyorsun. Viks varsa kuçucuk mercimek kadağr yastığa sur istersen. .
9 aylik
wicks kullaniyorum çok minik bi beze surdum, bezide ba$ ucuna koydum
cold mix yok burda

Ay daha çok küçük kuzum. Yok olmaz ona karışım falan..
ben unuturum o akrisimi yapammda
balli limon vercem bi tek onuda kustu
unutmusum bu çaresizlik halleirni
buyukler in bebekligi geçeli seneler oldu tabi
hafta içi bi dr a ce der geliriz, ilaçlarini kullanmam ama niye gidiyorum onuda bilmiyorumki :)))
iki seneyi bi atlatsaydik hayirliisyla sonrasi daha kolay olurdu bagiskligi gelisirdi

A Anka beni sormussun. Sabahtan beri gecmisi okuyorum. Bilseydim bugun filn izlemezdim bosuna. Ask entrika hirs birlik beraberlik komedi hepsi bu topikte.

Muhabbeti kacirmiaim ona uzuldum ya. Dibine vurmjmus delip gecmissinjz. Dur nerede benim ikonlar

Daha 9 sayfam daha var. Oku oku bitmiyor amacim yarim saat gecti. Kime ne cvp verecegimi de unutttum

sana soru sorulmadiki kiz kime cevap veriyon :)
çoklu alinti yap unutmazsin oyle
sakin bi patron olrak çoklu alintidan habeerim yok demeeeeeeeeeeee
( bu benim en çok sevdigim ikonum tepinuyor agliycam diye sana gelsin patroncummm )

üzülme chentiq yalnız değilsin ben de hep sonradan gördüm ya da işim vardı dahil olamadım okumak uzun sürüyor biraz ama eğlenceli komedi filmi gibi oku oku gül
ben dayanamadım eşim sormadan anlattım konuyu beraber güldük neyse kimsenin ban yememesine sevindim ankanın ve maralın kocalar hariç

Anam noluyor bu siteyi kocalar basıyor abire

BUGÜNKÜ ÖDEV
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1
2.callanpickney
3.yamukprenses
4.anka_misali
5. Areser
6. cnntrm

1 kavanoz, 1 tahta sandığım ama plastik çıkan gıcık kaşık, 1 eşimin tamir ederim dediği ama aylardır elini sürmediği ekmek kızartma makinesi, 2 skt çoktan geçmiş krem, 1 pişik kremi yeter heralde

BUGÜNKÜ ÖDEV
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1
2.callanpickney
3.yamukprenses
4.anka_misali
5. Areser
6. cnntrm
7. suslixanim
8. Chentiq

Gecen ruzgarda asagiya ucan saksi ve girgir varmis. Bugun bahcede gezerken gordum. Geri alacaktim. (Evlendigimde aldigim ve onca senedir tek bir kez bile kullanmadigim girgir) Cok sukur ikisi de kirilmjs. Dogru cope gitti. Simdi de mutfaktan bulurum bir iki bir sey.

@maral bilmem mi coklu alintiyi. Yalniz bayagi uzun bir coklu alinti olacak. Bana aoran olmamis da, anka beni sormus nerdeyim diye.

tatlim ben her turlu iyelik ekini severim. Sadece daha ilk kez tanidigim birine canim diyemem. Istedigin seyleri diyebilirsin. Aslinda ilk baslarda da oyleydim ama cok kisa vakitlerde girebildigim icin sadece gereken seylere gerektigi kadar cevap veriyordum. Ee hatirlarsan yeni dogmus sayilirdi o siralarda yavrus. Ama su malum ikonlar gercekten canmis. Ne demek istedigini cok iyi anlatiyorlar. Odunluktan samimiyete donusen mesajlarimin serefine o halde topik donusme topigi zaten. Birlikte hep daha iyiye

Selamlar alınganlar topigi değilde laf sokanlar topiği daha uygun olur
Alinganlar topigi cuk oturmustu. Bugun de kirip gecirenler topigi olmus. Ama asla laf sokanlar topigi olamaz bu topik.

Ayyy buluşsak ya bigün biz buluşmalar yapardık eskiden
bana uyar. Hele sahil kenari beykoz falan duydum ki o bicim. Saka bir yana farkli sehirlerdeyiz o nasil olacak.

yok canım his değil

chentiq bana açık açık laf sokuyor
laf sokmak cok çirkin bir kelime. Espri ile de olsa boyle yazma lutfen

hadi yaaaaaaaaa tüh kaçırdımm ah evlenmeden çıkaydın karşımaaa
sesli guldugum bir cok mesajdan biri. Allah a bana ettigin guzel dualari ben de sana ediyorum

ya ne iyi etmissin de paylasmissin. Benimki de ayni modelden. Mutfak esyasi icin bizde kavgamsi bir sey ettik dun. Aldigim bir seyi gereksiz bulup istersen iade edebilirsin dedi (ayy yanlislikla ikonlari koydugum klasoru yok ettim. Goz portleten ikon) ne alinacaksa cok pahali diye alt modellerden bir sey secer. Vee derki kullan begenmezsen baskasina veririz eminim bu modelde isini gorur. Ve fakirin el supurgesini bole aldik. Benim istedigim model degil ama musriflik olmasin diye degistirmedim. Buyuk supurgemin tekerinin biri yok almiyor parcasini idare ediyorsan ne gerek var diye. Iyi supurmeyim dedim supurme zaten 15 gun gecse de kirlenmiyor diyor. kac kere kriz atlattik bilmem kucuk capli. Ben blof de yapamam. Temizleme kalsin diyor. Sanki kir nasil gozukecekse. Bilmiyorum su siralar buharli temizleyici ustune calisiyorum. Da nasil ikna edicem. Senin yaptigin gibi avm de birakip gelsem ertesi gun kapinin kilidini degismis bulurum

ya yeminle yasadim o eziyeti. Yoruldum okurken bile oyle guzel yazmissin ki..

yamukprenses hosgeldin once kendi kendime gunluk tutuyordum. Sonra bir kac kisi toplanip yarisma baslattik. Tum sayfalari okumana gerek yok. Haftalik ve gunluk odevlerimiz var. Kurallar ilk sayfamizda.

]

Yapalı çok oldu ama sabahtan beri biri adını girse diye bekliyordum
bak tek usengec ben diilim yesa

İlginiz için teşekkür ederiz. Mesaj yerine ulaşmıştır sanıyorum. Ben de bi anda sözlükçüler kesin diye kiblemiştim ama değilmiş.
sozlukculer kimler

evet cok ilginc olmus bu. Yalniz buyuk konusma diye bir laf vardir ya. Bir de dedigine dikkat et muhakkak cikar diye. Biri sanki gun ortalarinda ben erkegim demisti

suslixanim hosgeldin. Listeye ekledim adini

.

Aaa iletileri bitirmisim. Oo laa laaa

@maral ya nickini yanlis yazdim galiba secilme yeri gelmedi. Sen bilincli annesin ama gene de yazayim. Viksi surerken cok dikkatli olmaliyiz. Bebislere cook tehlikeli bilirsin.

ben yaptım ama eklenecek miyim nasıl işliyor bilmiyorum,dün ayıkladım çekmeceleri falan fazlalıkları attıım,katılmak için ne yapmam lazım benim ?

hoşbulduk,şimdi gördüm eklediğinizi teşekkür ederim :) iyi gecelerr..

bu sebeple tekrarı olmasın lütfen
şakayı ben yapmadım ki kazencim o

kız seviyorum seni yaaa

hoşbulduk,şimdi gördüm eklediğinizi teşekkür ederim :) iyi gecelerr..

Rica ederim. Uyeligin hayirli olsun. Burada "siz" deme topik kizlari acayip makaraya sariyorlar. Dillerinden dusmezsin. Ne yapmaliyim demissin. Buranin ilk mesajini okuman gerek. Orada diger topigin linkini de gorursun. Orada kurallarimiz da yaziyor. Gunluk gorevlerimiz var. Bir de haftalik odev. Bu haftanin odevi olan oturma odasini detaylica temizlemek. Cuma gunu gel bildirimini yap artik aramizdasin demektir. Takildigin konu olursa gellip sorabilirsin. Ben olmasam da mutlaka cevaplayacaklardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…