Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜN Kİ ÖDEV 18 kasım

Aynaları silmek

1.Naz__24
2.eflalim
3.maral
4. Melegimkorusun
5.callan
6.seyhan77
7. Areser
8.soocute son dk bildirimi unutmuşum

BUGÜNKÜ ÖDEV :Lavaboları temizlemek (19 Kasım Perşembe )

1.dagci
2. soocute

dün banyomu yıkamıştım lavabo küvet hepsi bir cepte :)

üst üste yazdım kusura bakmayın

ben dün banyoya girdim sırtım ağrıyordu doldurdum küveti sıcak suyun içine yattım ohh misss önce kendimi bi güzel ovaladım sonrada banyoyu lavaboyu :))
evi süpürüp silmiştim önceki gün
cam önlerini silerken camları da sildim ne de olsa ödev diye.
kapı silicem bugün

ya aslında makyaj çekmecem var düzenlenecek taşınırken (geçen sene çocuğun okulu var diye annemlerde kalmıştık) annemlerden bi valiz bi valiz eşya getirdim hen gidiş gelişte çok üşeniyorum o kadar çok malzemem var ki tutamıyorum kendimi her yeni çıkan şeyi alıyorum bu huyumu frenlemeye çalışıyorum. bana bi akıl verin nasıl kolay düzenleyebilirim koyacak doğru düzgün yerim bile yok sırf bunlar için bi dolap almam lazım

3 cam
3 kapı
3 dolap ya de çekmece içi
5 tane günlük ödev
evi süpürüp silmek

haftalık ödevlerden camları geçen hafta silmişti annem. o cepte
3 kapıda tamam ama ben tüm kapılar tamamlansın istiyorum. sadece banyo ve tuvalet kapım kaldı onlarıda sildim mi tamamdır.
2 çekmece birde konsol düzenlendi . bu görevde tamam
ev süpürüp silmek hafta sonu yapmıştım dip köşe temizlik.
günlük ödevlerdende ütü yaptım, toz aldım, aynaları sildim, o odada olmaması gereken şeyleri yerine yerleştirdim. ( hergün evin değişik odalarında olan oyuncak toplama olayı olduğu için) , nevresimleri değiştirdim pazar günü misafirim vardı onlara çok güzel bir kahvaltı ve öğle yemeği hazırladım.

sanırım benim haftalık görevler tamam

1.dagci
2. soocute
3. Melegimkorusun

Bugunku odevde cok guzel ve kolaydi

Günaydın kızlar @yesa1 chentiq kızlar ben haftalık işlerimi bitiremicem galiba daha hiç bişey yapmadım cumaya bildirim yapamazsam lütfen beni mazeretli yazın malum pazar gününden beri Babannem hasta hergün anneme gidiyorum çünkü annanemde hasta yarın evde olurmuyum bilmiyorum olursam yapıcam işleri olmazsam yapamıcam

merhaba kızlar günaydınnnn
anacımm 2 gün kaldı bugün ve yarın sıkı çalışmalıyım bugün camları bitiririm hava pek güzel istanbulda
dolapları da bugün halletseeeeeeeem,
kapılar da yarını beklesin canım

bugünkü ödevi kim verdi bilmiyorum ortaya soruyorum evdeki bütün lavabolar mı acebaaa
mutfak lavabosunu akşam ovmuştum onda mada 3 lavabom daha var benim

amanın ikisi birden mi hastalar kıyamam kuzum Allah şifalar versinn

Daha verilmedi canım bekleyelim benim bugün veresim pek yok.

İnşallah bu hafta sen listeye gir. Ondan sonra sen de odev verebileceksin

Ama istediğin aklında bir ödev falan varsa söyle bana özel mesaj ile vereyim ben
yesacım şekerim sen eski formundan düştün sanki ya burada neşe saçar herşeye koşar bizi de gaza getirirdin acaba keyfin mi yok bu sıra merak ettim kuzum?
ya dün aklıma bişey gelmişti haftalık ödev olarak isticektim anacım neydi aklıma gelmiyo çıldıricümmm

Saol cnm
Kredı odenır orasını duşunmuyom bıle .şimdıkı kıram kredı gıbı yuksek zaten barı kıra ya deılde cebımıze gırsın dedık o para
Banka kredı vercekmı onu bılmıyorum
işte kredi meselesinde de faiz olayı sıkıntılı
kar payı ile çalışan bankadan alırsan krediyi o zaman sıkıntı olmaz

3 cam - YAPILDI hepsini sildim
3 kapı - YAPILDI hepsini sildim
Evi silip supurmek - YAPILDI iki kere yaptım
3 dolap veya çekmece içi düzenlemek - YAPILDI yatak odamin dolabıni eşarp çekmecemi düzenledim
5 tane haftalık ödevlerden yapmak - YAPILDI ; wc temizledim, banyo temizledim, toz aldım, sevdiklerimize yemek hazırlamak bugün karnı yarık yaptım eşim çok sever:) halı fırçaladim.

5 te 5 tamam

1.dagci
2. soocute
3. Melegimkorusun
4.eflalim dün yapmıştım

Allah ikisine de şifa versin canım.
babaannen nasıl oldu?

kızlar ben ödevleri ancak bugün hatırladım.
1.3 cam silme(akşam yaparım)
2.3 kapı silme(akşam yaparım)
3.3 çekmece düzenleme(kızların çekmeceleri düzenlendi)
4.evi süpürüpsilme(dün süpürdüm,bugün silerim.)
5.5 eski ödev.(banyo yıkadım,dün tüm odaları topladım,çocuklara kek yaptım,cam önü sildim,balkon yıkadım.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…