Küllerden Doğmak Vol.2

hayırlısı olsun canım. içine sindiyse anlaşırsınız umarım. kredi biraz zorlasa da Allah kolayını veriyor ödeniyor..
Saol cnm
Kredı odenır orasını duşunmuyom bıle .şimdıkı kıram kredı gıbı yuksek zaten:KK43: barı kıra ya deılde cebımıze gırsın dedık o para
Banka kredı vercekmı onu bılmıyorum:KK43:

Evın önü ılkokul benim gıbı butun gun okula taşınan bırı için bı nimet valla.balkondan bakarım çocuklar gelur yol bıle geçılmiıyor .komşum ılkokul:)))

Merhaba kizlar.

Guzel dilekleriniz icin tesekkurler. Evde bebis de dahil 3 kisi hastayiz. Dualarinizi eksik etmeyin. Zor cidden..
çok geçmiş olsun canım
Ogleden sonra eve bakucaz.begenırsek vw bankada kredı verırse alıcaZ ınş.onun stresındeyum kac gundyr.sureklı evlere bakıyorum,kredı sartlarını gozden gecıruom fln kafam bunda heppp
hayırlısı olsun canım faiz oranları düştü mü nasıl oldu oldu bu aralar inşallah nasip olur bizim ev var ama o başka şehirde biz başka şehirde

BUGÜN Kİ ÖDEV

Aynaları silmek

1.Naz__24
2.eflalim

çok geçmiş olsun canım

hayırlısı olsun canım faiz oranları düştü mü nasıl oldu oldu bu aralar inşallah nasip olur bizim ev var ama o başka şehirde biz başka şehirde
Bu aralar duşukmuş cnm
Tr yle burası arasunda çok fark var dı onveden şımdı yakın galıba.2% cıvarı galıba faızler

Saol cnm
Kredı odenır orasını duşunmuyom bıle .şimdıkı kıram kredı gıbı yuksek zaten:KK43: barı kıra ya deılde cebımıze gırsın dedık o para
Banka kredı vercekmı onu bılmıyorum:KK43:

verir inşallah canım. Allah gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin inşallah

BUGÜN Kİ ÖDEV

Aynaları silmek

1.Naz__24
2.eflalim
3.maral
4. Melegimkorusun

Ayy herkes nereye gitti boyle

BUGÜN Kİ ÖDEV

Aynaları silmek

1.Naz__24