Küllerden Doğmak Vol.2

30 ekim

Evdeki tüm temizlik bezlerini yikamak. Eksikse yenisini almak

Ardarda oldu mesajlar. Affola

durumuna gore. Kulkedisi isen dahil, prensessen dahil degil. Yani cok enteresan bir durumdayiz. Listedeki isler hafif gelince isyan, agir gelince isyan , kurallara uydum diye gene isyan... dayan chentiq dayan....

Oyy oyyy...

Canım ben begenmemezlik yapmam sadece 15 dk bitecek ödevler lütfen haftalik olmasın. Aynı şekilde 15 dk geçen odev günlük olmasın. Bu hafta vardı öyle bir ödev ama ben bilerek bir sey demedim çünkü haftalıklar la anca dengeledi.

. yani yesa yanlis anlamis. Ama simdi dusundum de yesanin ki daha uygun olmus. Cunku uyari alan kisi nin yaptirimi olmayacakti aksi halde. Herkes iki uyariyi alir sonra bir ceza yoluna devam ederdi. Bunu da yarin listeyi duzenlerke duzenleyeyim.

Canım kesinlikle benim dediğim daha mantikli o hafta listede olanlar sadece odev verebilsin. Yarın gece listeye görenleri ben etiketleme yapayım ve sadece bu arkadaşlar bu hafta odev verebilirler diyeyim :KK50:

Gunaydın
Camaşır suyundamı bekletsemkı bezlerı.benumkuler nedense ıkı kullanumda kotu duruyor.varm bunun bı puf noktası

Nisan cd mızı bile qtacaktim ben. Bur suru gereksiz cd. Harici bellekte var zaten. Pc cokup hariciye de bir sey olursa diyor. Bir tane kirmizi cantada hepsim epi topu canta.yerleri de duzgun. Sanirim konmarinin de dedigi gibi once kiyafetten baslamaliyim. Cd olmuyor. Ya napiim ben ya. Pc ye atamam cokerse dio. Bellekte de zaten var. Bir yedek de cd sursun diom dursun bari napiim
Koy bazanın altına o cd lerı:)

BUGÜNKÜ ÖDEV ( 29 EKİM 2015)
Çorba yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77 (tarhana)
2. naz__24(tarhana)
3. maral ( bamya )
4. Pinhan16 (tarhana)
5. anathema8 (sebze)
6. soocute (yayla)
7. eshma (tarhana)
8. Ayseyma (tarhana)
9. bendimahi (şehriyeli tarhana)
10. catuke (tarhana)
11. Nill41 (tarhana)
12. Areser (yogurt)
13. yesa1 (tarhana)

Bana sabah sabah 9 dan önce Tarhana yaptıran bu konuyu çok seviyorummmm:KK19:

BUGÜNKÜ ÖDEV ( 29 EKİM 2015)
Çorba yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77 (tarhana)
2. naz__24(tarhana)
3. maral ( bamya )
4. Pinhan16 (tarhana)
5. anathema8 (sebze)
6. soocute (yayla)
7. eshma (tarhana)
8. Ayseyma (tarhana)
9. bendimahi (şehriyeli tarhana)
10. catuke (tarhana)
11. Nill41 (tarhana)
12. Areser (yogurt)
13. yesa1 (tarhana)
14.anka_misali (tavuk)

Ay yesa iyiki ekledin listeyi ya. Ben dun adımı ekledim sanıyorum. Eklememişim bak. Akşam yapmıştım ben. Son anda yetiştim sayende.

Benimki Arçelik buharika canım. Ben çok seviyorum. Özellikle tuvalet banyo kolay oluyor. Duşa kabinin yetişemediğim yerlerine tutuyorum akıp geliyor. Ama o zaman durumum olsaydı daha iyisini alırdım tabi. Daha profesyonelleri var. Ama olmazsa olmaz bişey değil. Onu da belirteyim.
karcher mi nasıl yazılıyor bilmiyorum bi alman markası var onu çok istemiştim bende bakalım belki ilerde alırım

Dunden az cırbam var.bugun de guzel bı sebze yemehı yapıcam fırında.photo eklerım sızın için çok guzel oluyor

Bugün eve doğalgaz döşenicek tabi aksamda dip köşe temizlik:)) haftalik görevler hemen verilse keşke

• Buzdolabı TEMİZLENDİ
  • CD/DVD-Bellek TAMAMDIR
  • Lavabo altı temizlik malzemelerinin olduğu yer TEMİZLENDİ
  • İki adet dikilecek terziye götürüldü alındı TAMAMDIR
  • Saat pilim bitmişti, saatçiye gidip yenisi taktırıldı TAMAMDIR
  • Salon koltuklarımın hepsi SİLİNDİ
  • Mutfak üst dolap ile alt dolap arasında kalan tüm fayanslar TEMİZLENDİ

7'DE 7 yapanlarrrrrrrrrrrr :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

BUGÜNKÜ ÖDEV (30 ekim 2015)
Evdeki tüm temizlik bezlerini yikamak. Eksikse yenisini almak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.