Küllerden Doğmak Vol.2

Pazar esim hazirlio derken codden miiii

pzt balık salata çorba
salı brokoli makarna
çarşba kabak dolması yogrt salata
prş balık salata corba
cuma kurufasulye pilav
cumartesi tavuk bulgur pilavı
pazar balık salata corba

BUGÜNKÜ ÖDEV (25 EKİM 2015)
Haftalık yemek listesi hazırlamak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. cnntrm
2. maral
3. yesa1
4.seyhan77
5.chentiq
6. soocute
7.patoloji

Kizlar ben liste hazrlayamadm cnku anem ve kardeslerm gelicekler ve ben daha ne yapicgma karar veremedim. Gecistrmek istemiyorummm. Off aslnda bu odev iyiydi ama ben hala kararsjzm ne yazkkj

Bugün 7 kişi ağırladım yemekli, derbiyi bizim evde izledik. Yorgunluktan ölüyorum resmen, ama bir sürü yemeğim kaldı. Yarın onları yeriz. Salı : tarhana çorbası, brokoli salatası ve dolma.
Çarşamba: eşim de bende nöbetçiyiz, iş yeri yemeği
Perşembe: şehriye çorbası, salata, balık kızartma
Cuma: Nohut, pirinçli ıspanak, yoğurt
Cumartesi: annem :)
Pazara Allah Kerim

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. cnntrm
2. maral
3. yesa1
4.seyhan77
5.chentiq
6. soocute
7.patoloji
8.catuke

kizlar bana bi avukat lazim bisey sorucam
kimidi burda avukat chentiq miydi yoksa vuslatmiydi? kimdi kimdiiiii :)

Ben daha liste yapamadım yaa. Çok da beğenmiştim ödevi ama bakalım çocukları yatırdıktan sonra yaparım belki.

Merhaba kızlar, ben bugünkü ödevi yapmadım maalesef, çünkü bana uymadı şöyle ki, ben her gün ne yemek yapacağımı baştan belirleyemiyorum, zaten alışveriş henüz yapmamışım, içimden ne pişirmek gelirse onu pişiriyorum bazen gördüğüm yeni bir tarifi denemek istiyorum baştan liste yapıp buna uymak hoşuma gitmedi benim tarzım değişik açıkçası...
Bu arada ben genelde 2 güne Bi yemek yaparım, yani bugün yaptığımız yemeği ertesi gün de yeriz yalnız yanına değişik Bi şey yapabilirim o kadar :)

canın sağolsun kuzu :) yalnız şu aynı yemeği 2 gün yiyenlere hastalık derecesinde imreniyorum açıkçası.. benim eşim aslaa yemiyor 2. güne kalınca elimi az yemek yapmaya alıştırana kadar az çekmedim artan yemeklerden...

kizlar bana bi avukat lazim bisey sorucam
kimidi burda avukat chentiq miydi yoksa vuslatmiydi? kimdi kimdiiiii :)

evet evet atalanteydi. bana da pedagog lazım.. bir de terapist. ama evliyim ve başka ilişki düşünmüyorum ona göre

evet evet atalanteydi. bana da pedagog lazım.. bir de terapist. ama evliyim ve başka ilişki düşünmüyorum ona göre

valla isteklerin bana da uyar kuzum ikisi de lazım. ama özellikle pedagog.. okuldaki rehber öğretmen beni görünce kaçar oldu artık hayır adamın alanı da değil üstelik küçük çocuklar. ama napcan mecbuuuurrr

merak ediyorum acaba sen ben misin

merak ediyorum acaba sen ben misin

ahaha gece gece sesli güldüm olabilirim dur bir düşüneyim. hmmm evet aslında ben senin parçalanmış kişiliklerinden biri olup ikinci üyelikle sana kolay ödevler konusunda destek olmak için varım

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. cnntrm
2. maral
3. yesa1
4.seyhan77
5.chentiq
6. soocute
7.patoloji
8.catuke
9. Areser

Pztsi: kıymalı patates yemegi, yogurt corbası, salata
Salı : yeşil mercimek yemegi, makarna, yogurt
Çarşamba : kuşbaşı dana. Kavurma, pilav (salıdan makarna kalırsa pilav yapmam)
Perşembe : sebze yemeği, mercimek corbası
Cuma : soya soslu ballı cıtır tavuk, patates kızartması, mercimek corbası (perşembeden kalır)
Cmtesi : sulu köfte, portakallı kereviz, makarna
Pazar : ya dışarda oluruz ya da kayınvalide de....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…