Küllerden Doğmak Vol.2

Ne o yavrımmm beğenmedinmi :KK53::-)
Üzmeyin maralımı :KK20:
Güzel ödev ama bakalım listeye sadık kalabilecek miyiz :)
chentiq chentiq canım bildirim topiğine günün ödevlerini yapanları yazmaz olmuşuz bir kaç gündür, ödevi veren ekliyordu son listeyi değil mi? Şahsen ben de bu hafta 2 ödev vermişim lakin ödevi yapanlar listesini eklememişim ertesi sabah ve benim gibi diğer bazı arkadaşlar da aynı şeyi yapmış hatta sen de o topikte ödev verdiğinde son listeyi eklememişsin geçen gün...
Ben ekledim canım dünün listesini:KK52:iki çocukla ancak öğlen yada gece girebiliyorum hafta sonları:110:

Arkadaşlar akıllı telefonlar saatleri 1 saat geri almış. Ama malum seçim nedeniyle 8 kasıma ertelenmişti. Fark etmeyenler düzenlesin saatini.
Ah arkadaşım hiç sorma bu sabah namaza kalkdım saatim çaldı bi bakdım güneş doğmuş:KK57: saate bakıyorum 6-30 havaya bakıyorum 7-30 namaz kılamadım bu sabah :mad::KK34::KK42:

Ah arkadaşım hiç sorma bu sabah namaza kalkdım saatim çaldı bi bakdım güneş doğmuş:KK57: saate bakıyorum 6-30 havaya bakıyorum 7-30 namaz kılamadım bu sabah :mad::KK34::KK42:
Dıyanet 15 gun boyunca namaz saatlerını gerı alın demıstı acıklaması vardo galıba yada ılerıde olabolır ben hep karıştırrım bu saat olayını:KK58:

Valla şimdi ne desem yalan olur:KK64::KK64::KK64:
Barı lıstelerı ekleyınde kopya cekelım:-)
Farkındaysan ben hep eski ödevlerden veriyorum günlükleri :KK51:aklıma ödev gelmiyor bana kalsa 2-80 yatarım bütün gün :KK70:hava açtı bugün ist da çamaşır yıkıyorum kurur inş sepet taşıyor çünkü :KK34:bi postada komşunun makinesine atasım var da nereye asıcam :KK35:

Dıyanet 15 gun boyunca namaz saatlerını gerı alın demıstı acıklaması vardo galıba yada ılerıde olabolır ben hep karıştırrım bu saat olayını:KK58:
Ya benim tlf da program var canım ama saat yanlış olunca program ne yapsın:KK70:gerçi diyanete bağlı program ama bilemedim ne oldu :KK43:olan bana oldun öle kaldım sabah:KK57:

Farkındaysan ben hep eski ödevlerden veriyorum günlükleri :KK51:aklıma ödev gelmiyor bana kalsa 2-80 yatarım bütün gün :KK70:hava açtı bugün ist da çamaşır yıkıyorum kurur inş sepet taşıyor çünkü :KK34:bi postada komşunun makinesine atasım var da nereye asıcam :KK35:
Kız sende ıkı cocuk yokmuydu nasıl yatıcan kı.ben gunluk supurme olayını yspıyom da ınce işlerı yapamıyordum dolap içi duzen vs.mutfak dolabını ocagı her elıme bez aldıgımda silmeyi alışkanlık yapmaya çalışıyorum

Kız sende ıkı cocuk yokmuydu nasıl yatıcan kı.ben gunluk supurme olayını yspıyom da ınce işlerı yapamıyordum dolap içi duzen vs.mutfak dolabını ocagı her elıme bez aldıgımda silmeyi alışkanlık yapmaya çalışıyorum
Evet iki çocuk var :KK53: yatmakmı :KK47:mümkün olsa yatarım :KK48:yattığım an ikiside tepeme çıkar kalk anne uyuma hasta olma anne :KK36:canım sürekli iş yapma halinde değilim ben,evi genel olarak toplarım süpürceksem süpürür toz alır vs otururum :KK28:sürekli iş yaratmıyorum kendime :KK66:günlük bi rutinimde yok bazen yatakları kapatır camları açar kaçarım evden :KK55:anneme

Bana bı saatlık gunluk odevde versenız ıturaz etmem.ev duzenıyle ılgısı olmayınca kendımı tutamıyorum napayım:mad:

Sende @Bi kahve gibi motormu takdın canım :pozaman şöle yapalım ben hergün sana özelden bi ödev atim onu yap üç gün sonra imdatttt diyip kaçmazsan gel yanıma:KK59:

BUGÜNKÜ ÖDEV (25 EKİM 2015)
Haftalık yemek listesi hazırlamak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. cnntrm

pazartesi: izmir köfte/pirinç pilavı
salı: nohut/bulgur pilavı
çarşamba: tarhana çorbası/börek
perşembe: mercimek çorbası/taze fasulye
cuma: şehriye çorbası/fırında makarna
cumartesi: kuru fasulye/pirinç pilavı
pazar: patatesli,kıymalı bezelye/makarna

listeyi pazartesiden başlattım. muhtemelen bugün sadece makarna yiyeceğiz. çünkü aşure görev olmasın diye kendimi paralayan ben bugün aşure yapmaya kalkıştım :KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV (25 EKİM 2015)
Haftalık yemek listesi hazırlamak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. cnntrm

pazartesi: izmir köfte/pirinç pilavı
salı: nohut/bulgur pilavı
çarşamba: tarhana çorbası/börek
perşembe: mercimek çorbası/taze fasulye
cuma: şehriye çorbası/fırında makarna
cumartesi: kuru fasulye/pirinç pilavı
pazar: patatesli,kıymalı bezelye/makarna
Of offf bu nekızzz karbonhıdrat bombası anacımmmm:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Pazartesı : mercımek çorbası,karışık dolma yogurt
Salı. :ıspanak yemegı+altın balık
Carsamba:kuru fasulye,salata,yogurt
Persembe : ezo gelın çorbası.et sote salata ev yapımı lavaş ekmek ,
Cuma. :tarhana çorbası,fırında karısık sebze yemegı
Cumartesı :kıymalı pırasa yemegı
Pazar. : ev yapımı pızza ,ayran...

Alın sıze odev ıkı dk da yaptım.gıdıp yatakları toplayım barınbugun sızdem bana hayır yok:p

X