Küllerden Doğmak Vol.2

Canım ya ben bildirimi unuttum ne olacak, aklıma geldi şimdi açtım düğünümüz var bizim çocukların telaşı o unuttum ilk ben yapmıştım görevleri halbuki

BUGÜNKÜ ÖDEV (24 EKİM 2015)
Bulaşık makinesi temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. maral
3.seyhan77 mutfak dolaplarinida sildim makinemde calisiyo cok sükür

haftalik odeve oderilerim

koltuk silmek
evdeki beyaz esyalari çekip altinib temizlemek...

chentiq sen sordun diye yazdim koltuk diye tutturdu deme sonra :)))
ha koltuiklarimida siz demesseniz silmem galiba yesa gibi :))

Şiitttt kızzzz ben koltuk silmem heeee şimdiden söliyimörtülerini yıkarımdaha listeye bile bakmadım kendi verdiğim ödevi bile yapmadım önce sana bi sataşım ondan sonra kalkıcam nbr ödev beyenmeyen atarlı arkadaşım ben bugün oruç tutucam diye kolay bi ödev verdim kendimi kurtardım

Kız senmu vrdın o bulaşık mskınesının dışını yavs. temız dı zaten bende ıçıyle bırlıkde sıldım
Nuye silmıyom koltugu prensesmısın sen.bana ıdev begenmeyen atarlı duyene baktencere dıbın kara senınkı benden kara

Heeee ben verdim o ödevi aman dedim maral gelir şimdi ödevin dibine vururben içini demedim dışını dedim bikeremprensesim tabi canım ne sandındı senbi tek sarayım eksikapartmanda oturuyomben ödevleri beğendim gayet iyi geldi benim gibi bi tembel için koltukların tozunu alsam olurmu

Patron chentıq ona sor toz almayı daa hanı daha odev kesınleşmedıkı.dışınuda sıldım .içini sılmek yasakmı
Ben gelsem ıçli dışlı sıldırırdım

Bir tanesi benim alt iç çamaşırlarım,bir tanesi de atletlerim diğer çekmece de eşimin kazakları, şimdi çoraplarımı da düzenleyeceğim ama çoraplar çok uğraştırıyor ya
Çok güzel olmuş o gördüklerimin hepsi kıyafetmi bizim okadar kıyafetimiz yok çok şükür eşimde bende sevmiyoruz kıyafeti

Bu da çorap çekmecesi, çok sevdim ben bu düzeni ya. İnşallah alırken bozmam da hep böyle düzenli kalır

Bu arada videoyu paylaşan kimdi hatırlamıyorum, sayfayı da tekrar bulamadım ama çok teşekkür ederim, Allah razı olsun

Nilllllll cim ben Bim den çok ucuz bir rakama bulasik makinası temizlemek için bir şey aldım. Ve hoşuma da gitti. Rossman da falan 17 tl diyordu Bim de 3 tl ye almıştım sanırım. NAZ24 cim verdi bugün gorevi kusura bakmayin o zaman canmmm aaaa kucuk icinde su olan bir sey miydiii ??? yesa

BUGÜNKÜ ÖDEV (24 EKİM 2015)
Bulaşık makinesi temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. maral
3.seyhan77
4. cnntrm

Bu da çorap çekmecesi, çok sevdim ben bu düzeni ya. İnşallah alırken bozmam da hep böyle düzenli kalır

Bu arada videoyu paylaşan kimdi hatırlamıyorum, sayfayı da tekrar bulamadım ama çok teşekkür ederim, Allah razı olsun
bu grupta mi paylasilmisti acaba bu viedao ??? catuke

haftalık görevlerden buzdolabı tamam. oğlanı erken uyutabilirsem dikilecekler işine girmek istiyorum ama bakalım kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…