Küllerden Doğmak Vol.2

günydın kızlar 2 gündür bende düzeni bozdum dün annemdeydim bugün kv ye uğrayacaz ancak etraf toplamaca yaparım yarında annemdeyim kardeşimin yanında kalcam cumrtesi öğlene sonra eve geçerim muhtemelen

bende öyle yapmaya çalışıyorum ama eve 6, 6 buçuk gibi gidiyorum 7buçukta spor var 7 de evden çıkmam gerekiyor o yüzden o arada çok iş yapamıyorum yemek hazırlama ve kendimi hazırlama ile vakıt geçiyor. o yüzden dönüşte yıkamayı tercih ediyorum duştayken yıkanıyor çıkınca asıyorum. ama dün düşündüklerimin hiç birini yapmadım çünkü eve 7de bi hazırlanmak için girdim spora gittim sonra 9buçukta eve geldim. ne temizlik ne çamaşır ne de ütü gözüm görmedi:) artık bugüne:)

Kızlar dün yapacaklarım dediklerimin cogunu bitirdim
-ev toparlandi düzene katıldı
-paspaslar yikandi asildi kuruyor
-iki banyo temizlendi
-kahvalti bulasikları halledildi
-cilt bakımı yapıldı
Kalan işlerim
-kuruyan kıyafetler dolaba yerleştirilecek
-birde çok az bi ütü var onlar yapılacak
Birde hazırlanıp işe gidecem

Ben de öyleyim, annemin bir lafı vardı o aklıma geldi "tembel gün aşarken iştaha gelirmiş" derdi:)

çok hızlı yaşamışsın dünü
bende spora başlamak istiyorum ama sadece tibeti yapabiliyorum.

çok hızlı yaşamışsın dünü
bende spora başlamak istiyorum ama sadece tibeti yapabiliyorum.
bende 1 aydır haftada 2 gün reformer pilates yapıyorum. keyif alıyorum ama kas ağrılarım hala devam ediyor. acaba bende tibete başlasam mı diye düşünüyorum:) biraz okudum büyük faydaları varmış. sabahları erken kalkamıyorum birde üzerine duş yapmanın faydalı olduğunu yazmışlar acaba akşam yapılabilir mi? senin bir bilgin var mı bu konuda?

akşam yapan biri olarak konuşayım yapılır sadece spor ve tibet arasında zaman olması gerekli . birde sabah yapsan 3 5 dk alıyor 11. tekrardan sonra biraz fazla zaman vermen lazım. duş alamıyorsanda elini yüzünü yıkarsın ben çok zaman öyle yapıyorum . platese gitmek benimde hayalim ama şartlar olgunlaşmadı daha :)

akşam yapılabiliyorsa bende başlıyayım haftada 2 gün sporum var. pilates iyi aslında ama tek başına yeterli olmadığını okudum bir çok yerde bu ara spora verdim kendimi hadi hayırlısı. spor kadar ev işlerine hevesim olsa evim şıkır şıkır olurdu herhalde:) acaba evde gezen süpürgelerden mi alsam diye düşünüyorum kendi kendine evde gezinsin dursun:)

Merhabalar kızlar..
Çok aman aman bir şey yapmadım ama şunu bile yazmaya mecalim yok desem yeridir.
Bildirim yapıp kaçayım..

Bulaşık makinası açılıp boşaltıldı,
Kuruyan çamaşırlar toplandı yerleştirildi,
Makinaya kirliler atılıp yıkandı,
Lavabo-wc yıkandı temizlendi,
Market alışverişi yapıldı,
Akşam için çorba yapıldı, kızartma için köfte hazırlandı..
Benden bu kadar bugünlük.. Hoşçakal ın

alır ve memnun kalırsan bana da de tibet topiğimiz seni oraya etiketleyim istersen değişimleride okursun kendi tecrübelerini yazarsın bizlerede
hafta da cardio da ekleyebilirsin ya da yürüyüş

ellerine sağlık daha ne olsun

Bugün hiç fırsatım olmadı gelmeye maalesef.başka bigün inşallah:))çamaşır ütü biter mi.aslında ütü günü belirleyebiliriz...

Ve tabii yine ders.. (ben kaytardım)

Usta öğrenci

Ne yapayım geliyorum çok aktif değil geri gidiyorum, yoksa ihtiyacım var buraya

Canım sen yinede gel yaz mutlaka az çok demeden.sonra kendiliğinden düzene girer zaten.hepimizin ihtiyacı var.birlikten kuvvet doğar.en acil yapılması gereken işlerin ne ise yaz beraber yapalım hatta.

Bebişin büyümüştür kaç aylık oldu.sen alıştın mı 3 çocuklu hayata düzen oturtabildin mi

Ben de öyleyim, annemin bir lafı vardı o aklıma geldi "tembel gün aşarken iştaha gelirmiş" derdi:)

Cukkk oturdu üstüme

En güzel yatırım daha ne olsun.azcıkta bize bulaştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…