Küllerden Doğmak Vol.2

Ben genelde öğlene kadar yapıyorum işlerimi öğleden sonra takiliyorum arkadaşlarla falan

İdeali bu zatende yapan yok.erken kalkınca günde bereketli oluyor.tabii aylak aylak oturmazsan benim gibi:))
Ben o saatlerde yoğun iş yapacak enerjiyi bulamıyorum kendimde.sadece ufak tefek işler .ben akşama doğru açılanlardanım.baykuş dedikleri tür galiba:))

Asıl maratonu sen yapmışsın arkadaşım, ağlayan bir çocukla iş yapmak hiç kolay değil..
Son sözünü tuttum, tam bize uymuş valla..

Kızlar Merhaba ben sürekli sizi dışardan takip edip sizin yaptiklarinizla gazlanip is yapan tiplerdenim ☺☺
Gel gelelim bana
Ben bes bucuk senelik evli is guc bilmezdim ama sizlerden kopya çekerek çok şey öğrendim. .birde topaç bi oğluşum var bir buçuk yaşında
Bn ise dört yıldır çalışıyorum ve bu sene şükür ev düzeni yavaş yavaş sağladım. .
Kabul ederseniz aranıza bende aranızda olmak isterim. Vee bugün izin günüm ve haftada bir gün tatilim. Dokuz saat çalışıyorum. Oğluma kV bakıo sağolsun.

Hoşgeldiniz.Evladınızı Allah bağışlasın.misafirliğiniz daim olsun...

Ben çok erken kalkarım 7 bazen en geç 8 de keşke uyusam çok istiyorum 11 e kadar uyumayı

Çok teşekkür ederim cnm
Allah da sizin gücünüzü kuvvetinizi arttirsin bol temizLikli gunler

Amiin canım cümlemizin inşallah

Hadi kızlar akşam maratonuna.çalışan çalışmayan herkes buyursun

Saat 19 dan yatana kadar olsun .herkes ihtiyacına göre saat aralığı belirlesin

sivastrabzon Dil-i bitab K klbk33 SchonerDuft Kulis tiyatro @Mi_a CKbeautyandsheer Synonyms T Tam99 _Citlembik_ S Sifayildizi

Bulaşık çamaşır ütü Allah ne verdiyse artık.hatta yemek çay faslından sonra topluca ütü etkinliği yapalım.muhtemelen saat 21 civarı olur.ne dersiniz.herkes ütüm var ütüm var diyor:)sepeti sıfırlayalım:)

Bugün yapılanlar
  • Banyo-tuvalet yıkandı
  • Bulaşık makinesi boşaltıldı-pisler dolduruldu
  • Ev süpürüldü
  • Bütün evin yerleri silindi
  • Bütün ev toz alındı
  • Yemek yapıldı
  • Misafir odasında değişiklik yapıldı ünite getirildi
  • Yatak odasının ve misafir odasının camları silindi
Sonra arkadaşım geldi yeğenleriyle onları ağırladım. Evi ve bulaşıkları tekrardan toplayıp misafirliğe geldim hala misafirlikteyim birazdan eve çıkacağım eve çıkınca da köfte patates kizarticam sabah hazırlamıştım sadece kızaracaklar sonra yemek yenir sofra toplanır Ütüler bugün de kaldı

Super canim aksam marotonu ben varim:)

Evet kızlar saat 21 oluyor zaten ben geldim yazayım bugün yaptıklarımı
Sabah 10 da kalktik oglusla (tabi gece uyumadı zar zor bir de yatti)oglusun karnı doyunca bende islere başladım
-oturma odası,misafir odasi ,yatak odasi,bebek odasi,koridor ,mutfak süpüruldu toz alındı paspas atıldı
-iki adet tuvalet ve lavabo temizlendi
-bulasiklar sabah öğle akşam halldedildi
-akşam yemeği yapildi(yenildi)
-iki makine çamaşır yikandi asildi
-kuruyan çamaşırlar dolaba yerleştirildi
Bu arada ogluş ile ilgilenildi
Off baya bişi yapmışım ama haftada bir gün vakit olunca hepsi bir aradan cikio

Yarın işe saat bir de gidiyorum o yüzden gitmeden kalanları halledeyim diyorum
-iki adet banyo temizlenecek
-ütü yapılacak (zaten is kıyafeti hep aynı olunca eşimin de benimde fazla bi ütü çıkmıyor
-sabah kahvaltı bulaşığı halledecek
-paspaslar makineye atilip asilacak
-kuruyan çamaşırlar dolaba yol alacak
Sonra iş e gidilecek
Tabu vakit kalırsa bir de cilt bakımı yapacam

Sepeti sıfırlamak değilde, yarınki ihtiyaçları diyelim

Ama akşamları 10 da uykum geliyor

Biz oturuyoruzda noluyorsanki bişey yapabiliyoruz.hem günümüz verimli geçmiyor.hemde uykusuz geziyoruz.benim yatmam 1i bulur sabah 6da kalkarım mecbur.erken yatmayı özlediiiiiim

Sepeti sıfırlamak değilde, yarınki ihtiyaçları diyelim

Sıfırlamak bi yana tek bi tane ütülendin mi diye sor.akşam çaya kv geldi.bende sadece mutfağı topladım sonra çay faslı.ödev yap .küçüğü doyur yatır.namaz kılma kuran okuma yapabildim.olsundu bigün sepette boşalırdı

Hayırlı geceler

Günaydın kızlar dün akşam kuşa yem verirken yemler yerlere döküldü her yere dağıldı akşam akşam kriz geciriyordum az daha başkası dökse demedigim laf kalmaz kendim dökünce sessiz sedasız temizledim ama zor oldu gerçekten

Hoşgeldin.. Beraber nice maratonlara o zaman ..

Günaydınlar..
Dün öğleden sonra yapmayı planladıklarımda durum
Toz alma, (bugüne kaldı)
Kv banyosu, (yapıldı)
Çamaşır yıkama (yapıldı)
Ve tabii yine ders.. (ben kaytardım)
Kırılan tabağın parçaları buzdolabı ının altına kadar sıçradı, o bahaneyle buzdolabının altını çekip temizledim,
Bir de binada misafir ettiğimiz yavru kedinin yaramazlığını temizlemek için komşuya merdivenleri temizledik..

Bugüne de Allah kerim..
Kolay gelsin hepimize..

akşam sıralamasını nasıl yapyorsun bilmiyorum ama işten gelince hemen makineyi çalıştırıyorum yemek pişerken yıkanıyor çamaşır genelde hızlı programa atarım evden çıkacaksam da serip çıkarım çamaşırı eve gelince her yer toplu olur direk uyumaya gidebilirsin ..
allah senden trazı olsun valla hep dua ederim sbır dilerim sana şu zamanda insan kendi annesini çekemiyor
hoş geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…